• Головна
  • В 2024 році з’явиться нова книга українського письменника Олексія Кучеренка - «Плато».
Новини компаній
13:00, 17 листопада

В 2024 році з’явиться нова книга українського письменника Олексія Кучеренка - «Плато».

Новини компаній

В 2024 році з’явиться нова книга українського письменника Олексія Кучеренка - «Плато».

Олексій Кучеренко – автор, який пише художньо-документальні книги в основі яких містяться події та факти, що були в житті реально існуючих людей. Разом з цим, кожен його твір, окрім збереження певних маловідомих історичних моментів, розкриває якусь гостро соціальну тематику на прикладі життєвого шляху його персонажів з абсолютно різними долями та сферою діяльності. 

Перша книга - «Рокіро» вийшла на початку 2022 року та розповідає про події «буремних» 90-х років, у центрі яких знаходиться відомий в той час у Львові кримінальний авторитет - Коля Рокіро.  Цікавим є те, що автор був особисто знайомим з майбутнім головним героєм своєї книги, мешкаючи в певний період свого життя з ним по сусідству.

Другу книгу - «Чемпіон» Олексій присвятив пам’яті відомого українського спортсмена – чемпіона світу з боротьби самбо, а також володаря титулу найтехнічнішого самбіста світу - Михайла Левицького. Який пройшов в край важкий, але сповнений гучних перемог яскравий спортивний шлях під жорстким керівництвом заслуженого тренера Михайла Євтушова.  Автор також був знайомим з обома спортсменами, оскільки в різні періоди часу був їхнім учнем, що дало йому можливість виконати норматив майстра спорту з боротьби самбо. 

Третя книга з промовистою назвою «Люди, як кораблі» вийшла зовсім нещодавно – влітку 2023 року. І як можна було здогадатися, ця книга про відомого українського співака, композитора, письменника та шоу мена Андрія Кузьменка – відомого під псевдонімом Кузьма Скрябін. Книга в художній формі описує останні тижні життя відомого музиканта та одну з можливих причин страшної аварії в якій загинув Кузьма.  З Скрябіним Олексій не був особисто знайомим, але пишучи цю книгу він багато спілкувався з батьками Андрія - Ольгою Михайлівною та Віктором Кузьмичем, з якими його познайомив відомий композитор театру та кіно – Роман Загороднюк.  Зокрема мама Кузьми - Ольга Михайлівна, перечитавши, погодила цю книгу до друку. 

«Плато», як і попередні 3 книги, в першу чергу є - художнім твором. Ця повість присвячена пам’яті близького друга письменника, з яким вони ще дітьми познайомились в спортивній секції дзюдо та самбо. Сержанту 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила - Михайлу Рибіцькому (позивний «Риба»), який загинув на російсько-українській війні 14 березня 2023 року під час виконання бойового завдання.  

В 2024 році з’явиться нова книга українського письменника Олексія Кучеренка - «Плато»., фото-1

Цей твір має більше філософський ніж біографічний характер, з елементами фантастики та навіть подекуди містики, описуючи історію несподіваної та загадкової зустрічі двох давніх друзів. Розкриваючи за допомогою їхнього невимушеного діалогу проблеми бачення та сприйняття сучасною людиною  навколишнього світу, а також  постійного пошуку та сприйняття себе в ньому, через призму власних сподівань, страхів та постійного знаходження сенсу та істини нашого буття. 

Події відбуваються на високому плато оточеному зі всіх сторін морем, на якому отямився один з головних героїв книги. Не розуміючи яким чином він там опинився та майже повністю втративши пам’ять, він зустрічає в цьому самотньому, але такому мальовничому, і дивному місці свого давнього друга. Спілкуючись з яким, він поступово починає розуміти, що світ навколо зовсім не те, чим він нам здається, а «плато» - зовсім поруч від нас, і в кожного воно - своє….

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...