
09:36, 3 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Від сьогодні у Львові запрацює безготівкова оплата ще на трьох маршрутах

З вівторка, 3 жовтня, безготівкова оплата стане доступною на маршрутах №11, №58 та №59. А з п’ятниці, 6 жовтня, - і на маршруті №61.
Відповідне рішення погодив сьогодні, 29 вересня, виконавчий комітет ЛМР. Відтак, пасажири цих маршрутів зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи пристроєм з NFC, або звично – готівкою. Про це повідомила Львівська міська рада.
«Перші три маршрути обслуговують приватні перевізники. На цих лініях працюють автобуси малої вмістимості. А маршрут №61 обслуговує наше комунальне АТП-1, тут курсують великі низькопідлогові автобуси.
Загалом, на кінець наступного тижня в нас буде вже 10 маршрутів, де діятиме безготівкова оплата проїзду в межах впровадження е-квитка. Поступово нарощуємо обсяги, аби охопити безготівковковою оплатою усю міську транспортну мережу», - зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
Додамо, що, разом з впровадженням безготівкової оплати, на цих маршрутах будуть працювати контролери. «На цьому етапі контролери не штрафують, а навчають та роз’яснюють людям як оплати за проїзд. Та перевіряють сам факт валідації/оплати», - нагадав Олег Забарило.
Наразі безготівкова оплата діє на маршрутах №№1А, 3А, 5А, 10, 39 та 62.
Читайте також: Де у Львові можна здати батарейки, лампи і термометри: стоянки екобуса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Духовні цінності, що об’єднують родину: чому християнський магазин biblia.in.ua стає надійним вибором
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
05:08, Сьогодні
04:53, 10 грудня
18:51, 9 грудня
10:48, Вчора
28