• Головна
  • Завтра у Львові відбудеться веломарафон "Львівська сотка. Осінь"
17:30, 23 вересня
Надійне джерело

Завтра у Львові відбудеться веломарафон "Львівська сотка. Осінь"

Завтра у Львові відбудеться веломарафон "Львівська сотка. Осінь"

У неділю, 24 вересня, відбудуться Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту "Львівська сотка. Осінь". Зібрані з події кошти перерахують на потреби Збройних сил України.

Про це повідомила Львівська міська рада.

340 учасників заходу розділено за кількома категоріями:

  • ⁃ 1ххх – спорт/шосе, чоловіки;
  • ⁃ 2ххх – шосе, жінки аматори;
  • ⁃ 3ххх – аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад…);
  • ⁃ 9ххх – люди, які не їдуть, але їхні реєстраційні внески = донат на ЗСУ.

Учасники велозмагань їхатимуть за маршрутом: пл. Ринок – вул. Ак. Гнатюка – вул. Листопадового чину – вул. Митрополита Андрея – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – Сокільники. Далі маршрут пролягатиме територією Львівщини. Фінішуватимуть велосипедисти у селі Раковець.

Старт велопробігу – о 10:20. У зв’язку з подією цілком перекривати вулиці та змінювати маршрути громадського транспорту не будуть. Однак, через ситуативне перекриття вулиць, можливі затримки у русі громадського транспорту, що курсує вздовж маршруту велопробігу.

Організатором заходу є Львівський велоклуб за підтримки управління спорту Львівської міської ради, управління молоді і спорту ЛОВА та Федерації велосипедного спорту Львівської області.

Читайте також: У Львові ветерани та їх рідні отримали від міста гранти на бізнес

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велопробіг_у_львові #велопробіг #львівська_сотка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...