• Львів'янин Володимир Гера здобув "срібло" на "Іграх Нескорених", - ФОТО
09:35, 11 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Львів'янин Володимир Гера здобув "срібло" на "Іграх Нескорених", - ФОТО

Першу медаль для Львівщини на «Іграх Нескорених» виборов у штовханні ядра 32-річний Володимир Гера – військовослужбовець Збройних сил України (24 ОМБр імені короля Данила).

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

1 вересня 2014 року він отримав поранення спинного мозку поблизу Луганського аеропорту.

Володимир став срібним призером у категорії ІF7. Для України це друга на змаганнях медаль. Перша – також у штовханні ядра, проте в іншій категорії. Її виборов Вадим Музиченко.

За нагороду на змаганнях Управління молоді та спорту Львівської ОДА виплатить Володимиру Гері грошову винагороду у розмірі 60 тисяч гривень.

Окрім Володимира, у складі збірної України змагаються ще двоє представників Львівщини – Павло Лучків та Дмитро Козак.

#новини_Львів #новини_Львова #Ігри_Нескорених #Invictus_Games #Дюссельдорф #незламні #ветерани_спортсмени