• Головна
  • Хто такий митний брокер і чи варто брати його в штат?
Новини компаній
11:20, 25 серпня 2023 р.

Хто такий митний брокер і чи варто брати його в штат?

Новини компаній
Хто такий митний брокер і чи варто брати його в штат?, фото-1

Митний брокер – кваліфікований спеціаліст, який є посередником між співробітниками митної служби та підприємцем. Причому такий спеціаліст повністю виконує доручення клієнта, враховуючи його інтереси.

Брокер УВС пропонує повноцінний комплекс митно-транспортних послуг. Діяльність спеціаліста насамперед спрямована на оперативне митне очищення вантажів, які приймають участь в експорті/імпорті. Причому послуги брокера надаються у межах чинного законодавства України.

Які проблеми вирішує митний брокер?

Брокер бере під свою відповідальність усі справи окремо взятої компанії або підприємця (однієї людини) щодо отримання вантажу з-за кордону, оформлення митних документів. За допомогою спеціаліста вдасться підготувати всілякі сертифікати, дозволи, супровідну документацію, здійснити оплату мита та зборів, посилаючись на закони України.

У результаті професіонал вирішує наступний перелік питань:

  • Консультація клієнтів з усіх питань щодо митного оформлення.
  • Правильне декларування сировини, готової продукції.
  • Заповнення митної декларації, оформлення сертифікатів та іншої документації.
  • Розрахунок вартості митних зборів, мит.
  • Співпраця з митною службою, надання всіх відомостей, яких вони потребують.

Крім того, багато брокерів надають послуги вузькоспеціалізованого типу: наприклад, займаються вирішенням питань, пов'язаних із оформленням митної декларації, сертифікатів. З цієї причини набагато вигідніше звертатися за кваліфікованою допомогою не до одного спеціаліста, а до компанії, що пропонує повноцінний комплекс послуг у сфері митного брокерства. В результаті вдасться знайти спеціаліста, який займається вирішенням певних завдань.

Брокерські послуги для приватних підприємців

На сьогодні більшість великих фірм, які займаються ЗЕД, відмовляються наймати до штату спеціаліста з митного очищення. Вони вважають за краще користуватися послугами митних брокерів, які працюють у спеціальних організаціях, фірмах. У такому разі завдання брокера полягає у доставці різних вантажів через кордон України.

Обираючи послуги https://www.uvs.in.ua/ru/kontejnerni-perevezennya/, клієнт зможе укласти договір на довгострокову співпрацю, скориставшись митно-брокерським обслуговуванням від команди професіоналів. З фінансового боку такий варіант вважається максимально вигідним та зручним. Це особливо актуально для невеликих компаній або компаній, які займаються нерегулярними перевезеннями вантажів, а отже, не потребують постійної допомоги брокера. Наявність такого спеціаліста у штаті передбачає регулярну виплату заробітної плати, що є недоцільним з економічної точки зору.

Обираючи комплексні транспортно-логістичні послуги, приватний підприємець може розраховувати на надання консультацій брокера, супровід зовнішньоекономічних угод «під ключ». При цьому оплата послуг брокера здійснюється за фактом виконання завдань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,96
40,00
EUR
43,30
43,45
PLN
10,07
10,14
Оголошення
live comments feed...