• Львів’янки вибороли медалі Кубку Європи з тріатлону
11:06, 21 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Львів’янки вибороли медалі Кубку Європи з тріатлону

Львів’янки Дана та Єва Сороки прекрасно виступили на Кубку Європи серед юніорів (до 19-ти років) з тріатлону, що відбувся у Кишиневі (Молдова).

Як повідомила пресслужба ЛМР, спортсменки стали бронзовими призерками в естафеті разом з Іваном Ткаченком (Донецька область) та Георгієм Герасименком (Полтава). Також Єва Сорока в особистих змаганнях здобула бронзову медаль, а Дана Сорока в особистих змагання фінішувала на високому шостому місці.

Дані - 15 років, а Єві – 17. Тренуються дівчата під керівництвом Анатолія Шевчука, Наталії Саулевич та Богдана Михалуся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію