• Головна
  • У своєму «звільненні» Потюк звинувачує «бездарних непрофесійних людей, які намагаються роздерибанити все, що залишилося у Львові»
розборки
13:21, 16 серпня 2013 р.

У своєму «звільненні» Потюк звинувачує «бездарних непрофесійних людей, які намагаються роздерибанити все, що залишилося у Львові»

розборки

«Розпорядження про звільнення не бачив. Я мав співбесіду з пані Іриною Романів, яка запропонувала мені у вівторок до 14.00 написати заяву на звільнення. В іншому випадку, сказала вона, мене звільнять, згідно із статтею за прогули», - розповів у коментарі «Погляду» історію зі звільненням начальник управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА Валерій Потюк. Інформує сайт http://www.pohlyad.com


Свої «прогули», які йому закинули, Валерій Потюк пояснив так: «Коли я їхав з Києва у поїзді, мені повідомили, що на мене склали акт про мою відсутність на роботі. Але я про свій від’їзд напередодні доповів, оскільки я працюю у робочій групі з питань охорони культурної спадщини», - розповів співрозмовник і додав:

«Коли я вийшов зі свого кабінету, і пішов у поліклініку, бо знаходжусь на лікарняному, то не очікував, що мені має стати серце через абсолютно бездарних непрофесійних людей», - обурюється Валерій Потюк і веде далі:

Мене цікавить, яким чином Валерій Потюк на 55-річний ювілей заслужив таку повагу. Виявляється, пані Ірина Романів колегіює, і їй дуже подобається все, що робить компанія «Фест». Якщо вона вважає, що правильним є те, що відбувається тотальне нищення пам’яток, то такі люди повинні перед законом відповідати за ці речі», - запевнив Валерій Потюк і назвав це «мовчазною згодою з тотальним нищенням Львова». 

Він запевнив, що свою позицію не поміняє. «Мені спалили машину і навіть якщо мене будуть вбивати, я не зміню своїх переконань. З моїми переслідуваннями, спалюваннями обіцяли розібратись. Мене шукали по лікарнях. Це називається терор», - стурбовано заявив Валерій Потюк. 

І вкотре наголосив: «Не думаю, що знищення Львівщини було завданням від Президента. Думаю, на місцевому рівні «ребята» вирішили підзаробити собі грошей»,- припустив співрозмовник.

Він також розповів, що розмова з губернатором Львівщини з самого початку не надто складалась. «З Віктором Шемчуком з першого дня і до сьогоднішнього я намагався мати розмову. Я йому декілька разів подавав свої програми щодо охорони культурної спадщини, і зовсім нещодавно, коли журналісти взяли його в облогу за площу Ринок, 16, я доповів, що робиться і як і він сказав «Дякую», - розповів Валерій Потюк. І додав, що першими до Шемчука бігли власники "Фесту".

«Так, 20 числа виповниться рік моєї Державної служби. Я сорок років у цій галузі від того часу, як закінчив училище Труша. І я 40 років свідомо спостерігаю, що відбувається у Львові. Продали все. Залишилась культурна спадщина. Давайте «подеребаним» і все одно, що буде в будинку - пивнушка, ресторан чи бібліотека. Відтак, культурна столиця перетворилась у пивнушку», - зазначив співрозмовник, 

Тим не менше, попри все, Валерій Потюк вимагатиме конституційного права користуватись історичним середовищем і не тікати, за його словами, вулицями, де має впасти на голову "шмат труби чи ванна». 

Звільнений начальник також запевнив: «Я сьогодні – голова Фонду культури Львівщини, керівником правління якого є герой України Борис Олійник. Я думаю, ми знайдемо шлях порозмовляти з урядом, порозмовляти з Президентом щодо знищення Львова», - зрезюмував Валерій Потюк. 

Водночас, заступник голови Львівської ОДА Ірина Романів розповіла «Погляду», що Валерія Потюка офіційно не звільнено. Просто в ЛОДА відбулася реорганізація: управління охорони культурної спадщини та культурних цінностей виокремили і зробили окремий відділ охорони культурної спадщини.  Валерію Потюку посади керівника у новій структурі не запропонували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...