• Спортсмени зі Львівщини здобули медалі та титули на Європейських іграх єдиноборств, - ФОТО
15:59, 26 липня 2023 р.
Надійне джерело

У Хорватії відбулись Європейські ігри єдиноборств: четверо спортсменів зі Львівщини здобули чемпіонство та бронзові медалі.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Призерами European Universities Combat Championships 2023 зі Львівщини стали четверо спортсменів:

Чемпіоном у кікбоксингу WAKO у ваговій категорії до 75 кг у розділі К1 став Святослав Гасюк. Він представляє Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Віцечемпіоном у карате у ваговій категорії до 60 кг став Юрій Мосейчук. Він навчається та тренується у Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Бронзову нагороду у карате виборола Вікторія Ващишин, яка змагається у ваговій категорії до 61 кг. Спортсменка представляє Львівський національний університет імені Івана Франка.

Ще одною бронзовою призеркою стала дзюдоїстка Ольга Цімко у ваговій категорії до 70 кг. Вона представляє Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

За три дні змагань студентська збірна України виборола 41 медаль: 4 золоті, 9 срібних і 18 бронзових. У загальнокомандному заліку українські студенти вибороли перше місце.

#новини_Львів #новини_Львова #спорт_Львів #львівські_спортсмени_здобули_медалі #Європейські_ігри_єдиноборств