• Головна
  • Утилізація трупа собаки коштуватиме близько сотні гривень
17:16, 13 серпня 2013 р.

Утилізація трупа собаки коштуватиме близько сотні гривень

Львівське комунальне підприємство «Лев» приймає від мешканців трупи домашніх тварин, які опісля будуть утилізовані на спеціальному підприємстві.

«Власник може привести до нас тварину, наш ветеринарний лікар в обов’язковому порядку оглядає труп тварини, пише висновок, після цього тварину зважують і поміщають у холодильну камеру», - зазначила Наталія Улична, ветеринарний медичний лікар ЛКП «Лев».

Статутом ЛКП «ЛЕВ» передбачено збір трупів домашніх тварин. Послуги з утилізації трупів домашніх надаються з 15 липня 2013 року. Розроблено калькуляцію витрат з утилізації та послуг оформлення трупа тварин, яка затверджена наказом департаменту житлового господарства та інфраструктури від 11 липня 2013 №310, відповідно до якого:

  • послуги з оформлення документів на одного трупа домашньої тварини становить 37 грн з ПДВ;

  • вартість утилізації 1 кг трупа домашньої тварини - 2,02 з ПДВ.

До прикладу, утилізація одного трупа середньої собаки вагою 30 кг коштуватиме близько 98 грн, а кота вагою 4,5 кг становить понад 46 грн.

Мешканців, які хочуть утилізувати труп домашньої тварини, просять звертатись в ЛКП «Лев» за адресою: вул. Промислова,56, тел. 252-30-41.

Нагадаємо, в майбутньому притулку для тварин (Рясне-1) планується будівництво крематорію для утилізації трупів тварин. Крематорій буде збудований відповідно до всіх ветеринарно-санітарних норм. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...