• Головна
  • «Зішестя в ад», «Не ридай мене, Мати», «Св Миколай» - серію таких ікон презентували у Львові
вперше у Львові
10:46, 7 серпня 2013 р.

«Зішестя в ад», «Не ридай мене, Мати», «Св Миколай» - серію таких ікон презентували у Львові

вперше у Львові

У львівській галереї «ICONART» презентували перший персональний проект іконописця та мозаїциста Святослава Владики під назвою «Частина цілого». Триватиме експозиція до 28 серпня.

DSC09364

 

DSC09365

 

Проект «Частина цілого» іконописця та мозаїциста Святослава Владики представляє особисту візію митця на проблематику розвитку сучасного сакрального мистецтва.

DSC09366

 

DSC09367

 

DSC09369

 

DSC09389

 

DSC09391

 

DSC09393

 

DSC09392

 

DSC09395

 

У власній творчості Святослав Владика зосереджується не на окремому мистецькому об’єкті, але пропонує нові просторові рішення сакрального середовища. За словами митця, основою його творчого пошуку є зосередження на цілісності, на гармонійному поєднанні окремих частин. «Саме у досвіді досконалої цілісності можна по справжньому відчути сакральний простір», вважає Святослав Владика.

Довідка 032.ua

Святослав Владика – магістр іконопису, лауреат Державної Премії України в галузі архітектури, голова Асоціації Сакрального Мистецтва, співзасновник іконописних шкіл при Ужгородській духовній академії та при храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Львів, викладач іконописної школи «Радруж» при УКУ, член української спілки іконописців.

Народився в 1975 році в Івано-Франківську. Живе працює в Львові. Навчався в Косівському коледжі прикладного декоративного мистецтва, Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, Львівській Національній Академії Мистецтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...