
13:09, 23 березня 2023 р.
Надійне джерело
У Львові переселенець під виглядом правоохоронця викрав скриньку з пожертвами на ЗСУ, - ФОТО
Гроші знайшли та повернули.
Інцидент трапився 23 березня близько 8:30 у львівському ТРЦ, що на вулиці Кульпарківській. Викрадач переодягнувся у поліцейську форму та поцупив скриньку з коштами, які збирали на лікування військових ЗСУ.
Про цей інцидент повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
Правоохоронці встановили, що 28-ріний мешканець Луганщини переодягнувся у куртку правоохоронця та представився працівником поліції. Згодом чоловік викрав скриньку з пожертввами та втік з ТРЦ.
Його намагалися зловити працівники торгового центру та патрульні. Чоловіка вдалося затримати на вулиці Науковій. На щастя, гроші він сховати не встиг.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Читайте також: На Львівщині вирішили призупинити роботу "Пунктів Незламності"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
17:09, 22 червня
1
09:03, 27 червня
22:00, 29 червня
55
17:13, 22 червня
4
live comments feed...
Коментарі