13:05, 19 березня 2023 р.
Надійне джерело

Львів’янка виборола медаль на Кубку світу з паралімпійського фехтування

Львів'янка Наталя Морквич здобула срібну медаль у змаганнях дівчат на рапірі.

19 березня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що львів'янка Наталя Морквич здобула срібну медаль на етапі Кубка світу з паралімпійського фехтування.

В італійському місті Піза відбувається Кубок світу з паралімпійського фехтування, де змагаються спортсмени з 26 країн світу. Україну представляють 13 спортсменів. Етап цього Кубка світу є одним з етапів відбору на Паралімпійські ігри в Парижі.

У другий змагальний день Наталя Морквич здобула срібну медаль у змаганнях дівчат на рапірі.

"Окрім Наталії участь у змаганнях беруть львів'яни Антон Дацко та Андрій Демчук, то ж вболіваємо за наших хлопців", – зазначили в управлінні спорту Львова.

Львів’янка виборола медаль на Кубку світу з паралімпійського фехтування, Фото: пресслужби Львівської міськради

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради