У Львові відкриють виставку живопису класика у сфері інсталяції та перформансу

У Львові експонуватимуть виставку живопису Василя Бажая - одного з найбільш яскравих українських майстрів живописної пластики, класика у сфері інсталяції, перформансу. Його картини знаходяться в музеях Львова, Хмельницького, Києва, а також у галереях та приватних колекціях України, Бельгії, США. Переглянути робити митця можна упродовж серпня у Львівському Палаці мистецтв.

"Щоб вийти за рамки традицій і подолати рутинність, яка збудована часом і суспільством, художник має бути сміливим і безкомпромісним. До такого протистояння здатен не кожен, але сучасне мистецтво потребує радикальності", - розповідає митець.

Зазначимо, Василь Бажай – це митець, який живе своїм покликанням вже більше півстоліття. Його полотна – це багатство і краса колориту, різноманітність та змістовність рішень, які хвилюють і змушують думати. Живе і працює у Львові хоча його творчість не "прив'язана" до конкретного місця і часу.

Довідка від 032.ua

Художник народився 4 жовтня 1950 року. З 1991 року є членом Львівської спілки художників України, а з 1996 року – членом її правління. З 1998року очолив секцію концептуального мистецтва Львівської спілки художників. Живе та працює у Львові. 1979 – закінчив Львівську академію мистецтв. Вибрані виставки: 2009 - Проект «Паганіні», галерея «Боттега», Київ, Україна, 2009 - Живопис. Інститут Українського Сучасного Мистецтва, Нью-Йорк, США, 2008 - Перформанс «Діалог», Міжнародний фестиваль перформансу, Львів, Україна, 2003 - «Простір, світло, структура, матеріал», Інститут модерного українського мистецтва, Чикаго, США та багато інших.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі