12-ти річні діти відриваються на дискотеках Львівщини

За останній рік у Червонограді збільшилась кількість правопорушень, вчинених дітьми ввечері та вночі. Працівники міліції систематично проводять рейди з метою запобігання таким правопорушенням  і злочинам. Як зазначила старший оперуповноважений Червоноградського  МВ ГУМВС України у Львівській області Ірина Панасюк, під час рейдів неодноразово виявляли 12-14 річних дітей без супроводу дорослих у різних розважальних закладах, на дискотеках.

Відтепер діти віком до 16-ти років з 22-ї до 6 години можуть перебувати у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або у закладах громадського харчування лише у присутності принаймні одного з батьків чи іншого представника дитини, або особи, яка її супроводжує.

 Власники цих закладів зобов’язані вживати заходів щодо недопущення з 22-ї до 6 години дітей віком до 16-ти років без супроводження вищевказаних осіб і мають право вимагати у таких відвідувачів документи, які підтверджують досягнення 16-річного віку.

 Якщо у цей період часу будуть виявлені діти, відповідно до ст.180-1 вищезгаданого закону на посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, чи уповноважених ними осіб накладається штраф від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо порушення відбуваються протягом року, відповідно до другої частини цієї статті, передбачено накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 За неналежне виконання батьківських обов’язків батьки, діти яких виявлені після 22-ї години у розважальних закладах чи закладах громадського харчування, відповідно до ст.184, теж несуть відповідальність.

 Ірина Панасюк також проінформувала, що працівники міліції тепер регулярно проводитимуть рейди у розважальних закладах та закладах громадського харчування. Зокрема уже проведено три рейди.

 Так під час одного з них у двох закладах, а саме торгівельному павільйоні «Зіберт» та   торговому павільйоні «Львівське», що в парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка було виявлено 8 дітей віком до 16 років, які там знаходилися після 22 години без супроводу батьків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі