Новини компаній
17:00, 2 лютого

Як готуватися до IELTS?

Новини компаній

Англійська мова вже давно зарекомендувала себе як міжнародна мова спілкування. При написанні резюме для пошуку роботи ця навичка виноситься в окремий розділ. Англійська мова може знадобитися для навчання, спілкування чи роботи. 

Професії, де англійська грає вагому роль:

 • IT (вся необхідна термінологія подається англійською);
 • Журналістика (можливість читати та аналізувати матеріали англійською, можливість писати статті для закордонних видань);
 • Лікарі (можливість спілкування з іноземними колегами, доступ до західних медичних наукових досліджень, розуміння термінології).

Знання англійської мови буде великим плюсом для будь-якої спеціальності. Такі спеціалісти зазвичай мають вищий рівень заробітної плати та перспективи для подальшого кар’єрного зросту.

Як готуватися до IELTS?, фото-1

Підготовлено за підтримки онлайн школи BukiSchool: https://bukischool.com.ua/tutors/anhliiska-mova/adults

Тест IELTS? Для чого потрібен та як підготуватися?

Тест IELTS – це міжнародний тест на знання англійської мови. Він складається з модулів, де необхідно продемонструвати Ваші знання граматики, лексики, письма, розуміння мови на слух. Цей тест може бути важливим для вступу в іноземні ВУЗи чи прийомі на роботу. При підготовці до тесту варто врахувати початковий рівень знань. Якщо знання англійської недостатні, то доречно буде спочатку піти на загальні курси мови та досягнути необхідного рівня. Підготуватися до тесту IELTS можна:

 • самостійно;
 • курси;
 • репетитор.

Для самопідготовки потрібен не лише рівень англійської не нижче B1/B2, а й висока самомотивація. Необхідно знайти матеріали, що допоможуть підготуватися до тесту та самостійно їх опрацьовувати. Можуть виникнути складності з оцінкою такої підготовки, адже важко оцінити свої зусилля зі сторони. 

Курси англійської мови, що готують до тесту, допоможуть розібратися в нюансах завдань та пропрацювати їх в групах. За достатньо короткий проміжок часу можна підготуватися до тесту IELTS.

Репетитор – це завжди індивідуальна робота з учнем. Він допоможе розібратися в тих питаннях та модулях, які найважче даються учневі. Також Ви можете скласти зручний графік занять, який підійде для Вашого рівня завантаженості.

Ще один спосіб підвищити рівень знання англійської мови – speaking club. Зазвичай тут приділяють увагу розвитку розмовних навичок, вимові та можливості висловлювати власні думки. Це прекрасний метод для тих, хто боїться розмовляти через невпевненість в собі. 

Фільми та серіали, що допомагають вивчати англійську мову

Вивчення англійської мови за допомогою фільмів та серіалів – це дієвий інструмент. Людина вчиться розуміти мову на слух. Крім того, в фільмах використовується сучасна розмовна мова, що може значно покращити рівень розуміння та говоріння. Спочатку можна дивитися фільми з субтитрами для легшого розуміння. Згодом переходьте до фільмів без субтитрів. Так Ви зможете більше зконцетруватися на діалогах та в подальшому будете розуміти більше зі сказаного.

Найпопулярніші фільми/серіали англійською мовою:

 • «The Lion King» улюблений мультфільм про левеня Сімбу та його життя;
 • «Finding Nemo» - ще один чудовий мультфільм про підводне життя морських мешканців.
 • «My big fat Greek wedding» - комедія про родинні відносини. Підійде для перегляду навіть початківцями.
 • «Toy Story» - прекрасний мультфільм від Disney та Pixar. Діалоги зрозумілі для сприймання.
 • «Friends» - серіал «Друзі» мабуть знайомий кожному. Багато гумору та можливість вдосконалити розмовну англійську.

Вивчити англійську мову самостійно до того рівня, щоб вільно спілкуватися нею в повсякденному житті досить важко, але можливо. Для цього треба бути дуже замотивованим та докласти багато зусиль. Досягти гарного рівня англійської мови швидше допоможуть заняття на курсах англійської мови чи репетитором. Додатково до цього рекомендується дивитися фільми англійською мовою, відвідувати speaking clubs та дивитися навчальні відео в YouTube. Комплексний підхід у вивченні мови приведе швидше до очікуваного результату та дозволить вільно почувати себе в англомовному середовищі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#BUKI School #BukiSchool #Букі #Буки #Buki
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...