Львівський ветеринарний університет порахував середній бал знань свої студентів

4,43 бали – середній показник рівня знань студентів національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій у незалежному тестуванні Мінагрополітики. Про це 032 повідомила прес-служба університету.

Ось уже кілька років поспіль профільним міністерством проводиться незалежний замір знань студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України. Здійснювався він шляхом дистанційного тестування. Відповідні тестові запитання із 16-ти напрямів навчання розміщувались на сайті науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта». Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького брали участь у тестуванні з 7 напрямів.

У порівнянні з  2011/2012 навчальним роком цьогоріч середній бал рівня знань у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій зріс з 4,01 до 4,43. Ці показники свідчать про високий рівень підготовки студентів, їх професійну компетентність та знання.

З напрямку підготовки «Харчові технології та інженерія» Львівський НУВМБ у конкуренції з 7 іншими профільними аграрними ВНЗ посів перше місце із показником 4,44. Оцінюючи рівень знань з напрямку «Водні біоресурси та аквакультура» Львівський НУВМБ з показником 4,40 отримав друге місце після Білоцерківського НАУ. Також друге місце посіли студенти за знання з маркетингу – показник 4,65 (оцінювалось 6 ВНЗ). За рівнем знань ветеринарної медицини наші студенти треті в Україні з показником 4, 46 (оцінювалось 10 ВНЗ). Середній бал з напрямку «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» становить 4,53 (6 місце з 12 ВНЗ), з напрямку «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 4,39 (4 місце з 14 ВНЗ), з напрямку «Менеджмент» 4,13 (8 місце з 18 ВНЗ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі