Кембридж оголосив конкурс для українських вчителів англійської мови

Екзаменаційний департамент Кембриджського університету оголошує конкурс для викладачів або науковців, що залучені у сфері викладання англійської мови чи оцінювання рівня мовної компетенції. Про це 032 повідомив освітній портал Львівщини.

Екзаменаційний департамент профінансує поїздку шістьох переможців на 48-му щорічну конференцію, що проходитиме у місті Харогейт (Велика Британія). Конференція відбудеться у квітні 2014 року за сприяння Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (International Association of Teachers of English as a Foreign Language (IATEFL)). Цьогоріч Cambridge English охоплює дві категорії: Teacher Training Scholarship та Cambridge English Teacher Scholarship. 

Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно виконати письмове завдання та додати заявку на участь.

Фінальна дата подачі заявок – 22 серпня 2013 року.

Переможці отримають не лише можливість безкоштовно відвідати конференцію IATEFL, а й річне членство в асоціації викладачів та безкоштовну підписку до ресурсів професійного розвитку вчителів Cambridge English Teacher, Сambridge English Language Assessment та Cambridge University Press.

Також учасники можуть взяти участь у конкурсі на здобуття чотирьох інших стипендій, що представлені на честь вшанування пам’яті видатних вчених у сфері методики викладання англійської мови: доктора Пітера Харгрівса, Біла Шепарда, доктора Джона Тріма та Моргана Террі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі