• Головна
  • Який вигляд матиме реабілітаційний центр у Брюховичах: візуалізація проєкту
18:15, 5 січня
Надійне джерело

Який вигляд матиме реабілітаційний центр у Брюховичах: візуалізація проєкту

Обрали переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію реабілітаційного центру у Брюховичах.

4 січня відбулося засідання журі Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію реабілітаційного центру у Брюховичах на вулиці В. Івасюка, 74. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У межах конкурсного проєктування учасники пропонували рішення щодо реконструкції існуючої будівлі, архітектурний образ якої має особливий характер в ансамблі з історичною віллою. 

Переможцем конкурсу обрали проєкт під шифром 221216 авторського колективу: Андрій Бєляєв, Дмитро Смалюк, Катерина Полев‘яненко, Остап Готь, Юрій Томищ/ Проєктна Майстерня Бєляєвих, Львів.

"Проєкт-переможець пропонує найбільш тактовний і делікатний розвиток цінного медичного комплексу в Брюховичах. При цьому, архітектори глибоко вивчили і застосували досвід будівництва провідних реабілітаційних закладів світу. Надбудовуючи і прибудовуючи окремі об'єми будівлі, вдалось у докорінний спосіб трансформувати технологію існуючої структури, раціоналізувавши всі сполучення та прибравши колізії.

З урбаністичної точки зору, матимемо повністю збережену рекреаційну зору з півдня і функціональну вісь доступу з півночі. Екологічність тут поєднано з технологічністю, затишок з медичною функціональністю, а архітектурний палімпсест різних епох набуває рис позачасовості", — зазначив голова журі конкурсу, головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Читайте також: Козицький повідомив, яка ситуація у Львові та області станом на 5 січня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #реабілітаційний_центр #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...