Кому «пакращення», а в 40% українців справи в бізнесі погіршились

Понад 40% українців відзначили погіршення у сферах розвитку малого і середнього бізнесу, забезпеченні соціального захисту, а також у наданні житлово-комунальних послуг. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

 Загалом, опитані не відзначили відчутних позитивних змін за переважною більшістю сфер життєдіяльності країни. Так, 73%  вважають, що за останні два роки ситуація з цінами погіршилася, 24% – не змінилася і лише 2% покращилася.

Понад половина опитаних відзначили погіршення впродовж останніх 2-х років у сферах охорони здоров’я, працевлаштуванні, досягненні політичної стабільності, а також у забезпеченні професіоналізму влади, розвитку сільського господарства та економіки країни, а також у боротьбі з корупцією.

Відносно більш позитивно респонденти оцінили зміни у сферах євроінтеграції України, ситуацію з мовами, забезпечення виплат зарплат і пенсій, стабільності гривні, відносини з Росією.

Дослідження проводили протягом 14-28 травня 2013 року опитано 1200 респондентів, віком старше 18 років. Статистична похибка для національної вибірки не перевищує 2,8%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі