Захисники тварин оголосили бойкот цирку Ковзов, що зараз виступає у Львові (ВІДЕО)

Цими днями у нашому місті гастролює мандрівний цирк «Кобзов». Окрім виступів талановитих акробатів на арені цього пересувного цирку виступають й тварини – леви, ведмеді, мавпи, собаки та інші.

«Живучі у 21 сторіччі, цирк з використанням живих істот - це крок у жахливе середньовіччя, де приниження гідності тварин та посягання на їхнє вільне життя були нормою суспільства», - йдеться у повідомленні  прес-служби ЗУТЗТ.

«Сьогодні  ми перебуваємо у сучасному світі, де саме права та свободи живої істоти поважають та визнають. Це стосується і людини і тварини.

Так розвивається сучасний цивілізований світ. Україна має також рухатися у цьому напрямку.

Ми всі народилися на цій планеті аби гідно прожити своє життя. І якщо у людини є можливості змінювати своє, у тварин такої можливості немає. Їх нещадно експлуатують лише з однією метою – отримання прибутку та наживи.

Спостерігаючи за ними на арені цирку, пам’ятате, що існують залаштунки арени. Задайте собі питання: „Чи знаєте Ви, як їх дресирують, як їх годують, як вони себе почувають переїжджаючи у залізних треках з міста у місто? Чи для цього вони прийшли у цей світ?

 Замість того, аби дивитися на принижених тварин, які розважають вас у цирку, відвезіть своїх дітей у чудове місце – озеро Синевир, що у Закарпатті. Ви зможе помилуватися красою збереженої первозданної природи та побачити зблизька бурих ведмедів, які мешкають у напіввільних умовах у реабілітаційному центрі „Синевир”.

 Хочемо зауважити, що у всіх без вийнятку цирках  над тваринами по-варварськи знущаються і це підтверджують численні інформаційні повідомлення.

 На всі звернення до керівництва цирку „Кобзов” від наших колег - інформаційно-аналітичного бюро адвокатів тварин (ІАБ)- щодо кількості тварин, яких використовують у виставах, легального набуття у власність, умов вилучення з природного середовища, умов транспортування та утримання, ветеринарного обслуговування та інше відповіді вони не отримали.

Заборона циркових вистав з тваринами в світі:


Австралія: Закон, який забороняє використовувати деякі види тварин у цирках.
Австрія: У 2001 р. було укладено угоду з захисту тварин, яка дозволяє зміст і використання тільки деяких обраних видів тварин.                                                     

Бельгія: У 2011 році заборонила на території своєї країни використовувати диких тварин у пересувних цирках.
Болгарія: Номери з дикими тваринами повністю заборонені. Проблема з тваринами, що потрапили в болгарські цирки до прийняття цього закону, повинна бути повністю вирішена до 2015 р.
Болівія: 2009 р. Набув чинності закон, що забороняє цирки з домашніми та дикими тваринами. Таким чином, Болівія стала першою в світі країною, яка повністю заборонила використання всіх тварин у цирку. Закон забороняє використовувати в цирках також голубів, собак і коней. Порушникам доведеться заплатити штраф, а тварини будуть конфісковані. У болівійських цирках якийсь час «допрацьовували» близько 50 звірів. Дресирувальникам дали термін на те, щоб перемістити, кого можливо, в їхнє природне місце існування, інших – в притулок.
Бразилія: Використання диких тварин у цирку заборонено законодавчо (це сталося після загибелі дитини від нападу лева під час вистави).                                                                

Великобританія: Уряд прийняв рішення заборонити використання диких тварин у цирках. Нові правила набудуть чинності в грудні 2015 року. Дельфінарії заборонені.
Угорщина: Заборона вистав зі слонами, носорогами і приматами. Заборона на залучення до вистав нових диких тварин.                                                                                                        

Греція: У 2011 р. уряд затвердив і вніс до парламенту закон про права тварин, який розширює відповідальність за знущання над ними. Серед інших умов цирк з тваринами потрапляє під заборону. У парламенті, де повинен бути схвалений закон, правляча лівоцентристська партія становить більшість. У разі успіху в Греції будуть повністю заборонені будь-які вистави з дресированими тваринами, включаючи циркових, щоб викорінити знущання над звірами.
Данія: Утримання багатьох видів диких тварин у цирках заборонено.
Ізраїль: Заборона на циркові вистави за участю тварин у певних містах: з 2005 р. Герцлія і Тель-Авів. У 2006 р. муніципальна рада Беер-Шеви прийняла постанову, згідно з якою в будь-якому договорі на оренду міської території пересувним цирком буде параграф, що забороняє демонструвати під час вистав дресированих тварин.
Індія: У 2009 р. Державний Центральний Департамент розпорядився випустити на волю всіх слонів, що містяться в зоопарках і цирках країни. У 2013 р. заборонили відлов та використання дельфінів у розважальних цілях.
Канада: У Британській Колумбії (провінція Канади) закон про заборону номерів з дресированими тваринами з'явився після того, як на тигра під час вистави впав палаючий обруч.
Коста-Ріка: З 2005 р. законодавча заборона дельфінаріїв. Заборона на використання в цирках деяких видів диких тварин.
Мальта: Заборона на використання в цирках видів тварин, занесених до Списків міжнародної конвенції CITES.
Норвегія: З 2010 р. заборона на показ слонів у цирках. «Перехідний період», що вимагає вирішити проблему зі слонами, що живуть в цирках до прийняття цього закону, – 5 років.
Польща: Заборона на роботу в цирках диких тварин, що були народжені на волі.
Парагвай: З 2012 р. заборона на використання диких тварин у цирках.
Сінгапур: Заборона на використання тварин у цирках.
Словаччина: Заборона на використання в цирках видів тварин, занесених до Списків міжнародної конвенції CITES.
Фінляндія: З початку 70-х років заборона на утримання в неволі мавп, хижаків, носорогів, бегемотів і деяких інших тварин. З 1996 року заборонені для показу в цирку також слони, сумчасті тварини, тюлені, крокодили, хижі птахи, страуси, дикі жуйні та копитні тварини.
Франція: Заборонено використання ряду екзотичних тварин (жирафи, носороги, бегемоти та ін.)
Чехія: Заборона на використання мавп, тюленів, китоподібних (за винятком дельфінів), носорогів, бегемотів, жирафів.
Швеція: У 1988 р. заборону на використання цілого ряду видів диких тварин у цирку.
Естонія: Заборона на роботу в цирках з дикими тваринами, народженими на волі.
У Нью-Йорку, Вашингтоні, Голівуді, Берліні та інших містах накладено повну або часткову заборону на цирк з участю тварин, як на жорстоке і небезпечне видовище.                                                

100 000 переглядів за 3 дні отримав відеоролік, який розповсюдила російська зоозахисна організація „Віта”, де заслужені артисти цирку Росії під час дресирування катують тварин», - йдеться у повідомленні захисників тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі