• Головна
  • Видалення зубів: як відбувається?
Новини компаній
09:23, 14 грудня 2022 р.

Видалення зубів: як відбувається?

Новини компаній

Несвоєчасне лікування зубів призводить до того, що надалі їх доводиться видаляти. У сучасній стоматології можуть використовуватися різні методи, які відрізнятимуться залежно від ситуації, що склалася. Видалення зуба в Києві можна провести в клініці Dentaderm. Але перш ніж відвідати процедуру, варто розібратися у її проведенні.

Видалення зубів: як відбувається?, фото-1

Методи видалення зуба

У стоматології прийнято розділяти процедуру на просту та складну. При першому варіанті, лікар має можливість обхопити зуб спеціальним інструментом, і відразу його витягти. Спочатку використовується знеболювання, після чого зуб розгойдується та видаляється. Такий варіант підходить для передніх зубів з одним коренем. Іноді трапляються ситуації, коли зуб може розколотися. Тоді, щоб усунути його залишки, потрібно виконати рентген. При необхідності видалення зуба з декількома коріннями, лікареві потрібно провести його розрізання на кілька частин, після знеболювання, і витягти їх.

Хірургічний метод використовують, якщо частини зуба має сильні ушкодження. Робиться надріз ясен, а сам зуб може розрізатися на кілька частин. При зверненні до професіоналів після виконання процедури ніяких ускладнень не виникає. Прийняти рішення про те, який метод підходить, може лише фахівець після проведення огляду.

Термінове видалення зубів

Деякі пацієнти затягують із зверненням до лікаря і у них з'являється флюс. Якщо причиною його появи є зуб, то його доведеться видалити, але спочатку потрібно буде усунути запалення, і тільки потім виконати операцію. Така ситуація є досить складною, оскільки виникає більше ризиків, і можлива поява неприємних відчуттів. Щоб не зіткнутися з цим, відвідувати стоматолога потрібно одразу, як виникла проблема.

Звернення до професіоналів

Причин для видалення зуба може бути велика кількість і всі вони різні. У деяких ситуаціях зуб вдається зберегти. Якщо ж видалення не уникнути, то найкраще звернутися до професіоналів. Ви можете відвідати стоматологію у Києві Dentaderm. Багаторічний досвід роботи та використання якісного обладнання дозволяють виконувати процедури будь-якої складності.

Як висновок можна говорити про те, що видалення зуба, як складне, так і просте, потребує сучасного підходу. При своєчасному зверненні та правильно виконаних діях, ви зможете уникнути ускладнень та не зіткнутися з болем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...