У Львівській політехніці студентів з Європи навчали бізнес-аналітиці

Протягом двох тижнів у стінах НУ «Львівська політехніка» студенти з 11-ти країн Європи вивчали бізнес-аналітику та системний аналіз. Про те, як керувати проектами та підвищити їх ефективність, учасникам освітнього курсу розповіли висококваліфіковані викладачі та представники компаній.

Детальніше про подію розповів її головний організатор, Олег Козак: «Оскільки теорія без практики «мертва», а практика без теорії «сліпа», студенти не тільки слухали лекції, але й розв’язували цікаві бізнес-завдання. «Львівська політехніка» надала хороші аудиторії з усіма умовами для якісного проведення заходу. Усі викладачі є фахівцями своєї справи – відмінно володіють англійською мовою і мають професійний досвід спілкування з іноземцями».

Така освітня подія у Львові проводиться не вперше, однак цього року до слухачів курсу приєдналися і студенти політехніки. Учасники пройшли попередній відбір, основними критеріями якого були нестандартний підхід до вирішення задач, зацікавленість у темі лекцій та знання англійської мови».

Оскільки участь у цьому заході є безкоштовною, організація події стала можлива за сприяння університету та підтримки партнерів – Yandex, Nestle та Intelex. Академічну частину курсу забезпечили провідні фахівці Eleks та SoftServe.

Окрім навчання студенти також отримали нагоду познайомитися ближче з українською культурою, насолодитися архітектурою Львова та знайти нових друзів.

Своїми враженнями від курсу поділилася студентка з Молдови, Анастасія Шершун: «Культуру країни формують ті люди, які зараз тут проживають, разом з тим відбитком, що залишила в минулому історія. Коли ми стояли з картою і шукали куди ж нам йти,  до нас підходили перехожі і запитували чи нам потрібна допомога. Ця відкритість людей дуже мене надихнула. Крім того, організатори орендували для нас трамвай і ми каталися містом різними маршрутами. Я отримала змогу побачити історичну частину міста, а також його зелені і тихі куточки. За ці два тижні ми познайомилися не тільки між собою, але й місцевими учасниками та організаторами. Сповнена таких позитивних емоцій, що їхати додому зовсім не хочеться».

Такі освітні курси відбуваються не тільки у Львові. Завдяки Міжнародній студентській організації BEST кожного року понад 1000 студентів з усіх кутків Європи отримують можливість безкоштовно прослухати лекції з різної тематики у провідних технічних університетах. Щороку від охочих стати учасником програми надходить близько 20 тисяч заявок.

 

Довідка:

BEST (Board of European Students of Technology) є неприбутковою міжнародною організацією, що об’єднує активних студентів 95 технічних вузів у 33 країнах Європи. В Україні організація діє не лише у Львові, а також в Києві, Вінниці та Запоріжжі. Основною метою діяльності є надання додаткової освіти студентам, покращення розуміння європейських культур та розвиток потенціалу для роботи на міжнародному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі