Школи Львова увійшли в 50-ку найкращих навчальних закладів України

Якісна освіта найменшим та школярам. Торік Львів показав гарні результати на ЗНО. Також у місті проводились великі об’єми робіт з відновлення шкільної та дошкільної інфраструктури. Про це розповів під час звіту за роботу у 2012 році мер Львова Андрій Садовий.

«У 2012 році було проведено реформу у галузі освіти. З лютого 2012 року відділи освіти вийшли з підпорядкування районних адміністрацій та підпорядковані управлінню освіти. Це дало змогу виявити величезні зловживання у Галицькому та Сихівському районних відділах освіти. Всі матеріали справи передано в прокуратуру. Триває слідство.

Молодь Львова гідно представила наше місто на п’єдесталі результатів зовнішнього незалежного оцінювання – 2012 року в Україні. 72 випускники навчальних закладів міста набрали по 200 балів, троє по 400 балів. 34% випускників набрали від 173 до 200 балів з української мови та літератури, історії України та математики. 15 учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату отримали 200 балів, що є найкращим результатом в Україні.

Школи Львова в 50-ці найкращих освітніх закладів України. Протягом 2012 року для педагогічних працівників Львова успішно реалізовувалися спеціальні програми професійного розвитку працівників освіти «Майкрософт» та «Інтел. Навчання для майбутнього». Педагогічні працівники різних категорій навчальних закладів та установ освіти Львова опановували основи ефективної інтеграції сучасних комп’ютерних технологій у навчально-виховному процесі.

Такі результати стали можливими завдяки активній праці вчителів. Кожного року до дня вчителя у Львові здійснюється 80% доплата вчителям. Це один з найунікальніших випадків в Україні, ніде такого нема.

Важливе значення в забезпеченні діяльності навчальних закладів має наявність сучасної матеріально-технічної бази. У 2012 році проведено ремонтні роботи в 109 навчальних закладах. Ці ремонти продовжуються. Наше завдання – щоб кожна школа, садочок були повністю відремонтовані, щоб там не було проблем. Щоб керівництво шкіл могло максимально сконцентрувати свою увагу на якісне навчання», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі