У Львові планують розробити схему грамотного розташування МАФів

Як розповів сьогодні на сесії міської ради мер Андрій Садовий, у місті повинна запрацювати комплексна схема щодо місця розміщення малих архітектурних форм, їх вигляду та номенклатури продукції, яка б продавалась. Саме ці питання повинна вирішити комісія, створена у міській раді, за участю працівників виконавчих органів влади, депутатського корпусу та, за потреби, підприємницького середовища.

«Думаю, що робота, яка ведеться, приведе до оптимальної кількості малих архітектурних форм. Щоб вони мали нормальний вигляд і продавали ту номенклатуру продукції, яка потрібна для того чи іншого мікрорайону. Така комплексна схема повинна запрацювати в місті. Така схема працює у багатьох європейських містах.

Як ви знаєте, 21.10.2011 року було прийнято наказ Мінрегіонбуду №244 про затвердження положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Це положення чітко визначило, що необхідна наявність документу на землекористування. Це те питання, яке викликало багато нарікань та дискусій. Але це норма, яку ми повинні дотримуватись. Щоб врегулювати це питання, 07.02 була в стінах міської ради прийнята ухвала №2113 і була створена робоча група. Її очолив Секретар міської ради, туди також ввійшли директор департаменту містобудування, керівник департаменту економічної політики, юридичне управління, представники депутатського корпусу, представники підприємницьких середовищ. Як мене інформують, ця комісія засідала 4 рази. Але вона не дала кінцевого документу, який би мав розробити дорожню карту наступних дій. Було прийнято, що землекористування буде визначатись сервітутом, що сприйняли і підприємці, і урядники міської ради. Але питання адміністративних послуг та наступних рішень, які мала опрацювати комісія і подати на затвердження виконавчим органам, не готові. Ця комісія повинна закінчити свою роботу, виробивши чітку дорожню карту, яка має бути реалізована.

Пропоную не затягувати час, вже завтра відновити роботу комісії і напрацювати матеріали. Я активно готовий вникнути у всі деталі. Якщо будуть суперечності, готовий запросити учасників процесу, щоб ці суперечності зняти і знайти варіант вирішення проблеми», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі