Для дітей організовують творчість на свіжому повітрі

Цього тижня у вихованців УДЮМК – художні пленери на природі. 17, 18 липня з 15:00 гуртківці студії образотворчого мистецтва «Пілот» малюватимуть пейзажі в парку ім. О. Кульчицької.

педагог-організатор УДЮМК Залізничного району Корнелія Дмитраш розповідає, що діти не лише зображатимуть те, що побачать навкруги, але й передаватимуть настрій, який буде навколо. "Вони будуть  орієнтуватись в методах передачі  глибини простору на площині, свідомо поділяти просторове зображення на перший, середній та дальній плани, продемонструють навички передавання простору, освітленості  визначення тону. Гуртківці обиратимуть тільки ті кольори  та  відтінки, що відповідають  їх задуму», - зазначає Корнелія Дмитраш.

Тим часом гуртківці УДЮМК Сихівського району мають пленер в парку «Знесіння».

«Малювання на природі — це не просто відпочинок на природі, заняття улюбленою справою, але й вивчення чогось нового. Діти мають можливість гарно провести час, поспілкуватися з однолітками, набратися позитиву, пограти ігри на природі. А батьки, які не мають змоги поїхати з дітворою за місто, будуть спокійні, що їхня дитина  проводить час із користю», - розповідає Марія Гаврилів, педагог-організатор УДЮМК Сихівського району

Зазначимо, крім пленерів, гуртківці УДЮМК упродовж літа відвідують виставки, музеї,  беруть участь в змаганнях.

Нагадуємо, УДЮМК – мережа дитячих клубів за місцем проживання, при яких діють безкоштовні дитячі гуртки. УДЮМК є в підпорядкуванні управління молоді, сім'ї та спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі