На Сокальщині вишколювали школярів

 В лісах Сокальщини вже вдруге проходив молодіжний вишкільний табір «Лицар чести», організований ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК). Близько п’ятдесяти юнаків та дівчат шкільного віку червоно-чорними прапорами гартували тіло та дух.

Програма табору була дуже цікава та насичена. Кожен день був присвячений конкретній темі. Тут читались лекції про національно-визвольну боротьбу українського народу та різноманітні тренінги, спортивні ігри та змагання, пейнтбол, смуга перешкод, теренова гра.

Особливістю табору є сувора дисципліна. «Кожного ранку проводилася руханка, кожної ночі влаштовувалися алярми, протягом дня постійно було якесь заняття. А тих, хто хотів побайдикувати відразу відправляли в штрафбат. Таким чином ми виховуємо молоду, сильну та національно - свідому  українську еліту» - розповів бунчужний табору, голова ЛОО МНК Назар Франчук.

Вечорами учасники знаходили час і на відпочинок – вечірня ватра зі співами та конкурсами. Звичайно, співали українських пісень, особливо повстанських та козацьких.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі