Керівництво музеїв написали лист в підтримку звільненого директора «Шевченківського гаю»

У зв’язку із звільненням директора музею народної архітектури та побуту у Львові Івана Косачевича директори українських музеїв під відкритим небом приїхали до Львова і написали лист на підтримку екс-директора адресованого Львівській міській раді та Міністерству культури.

Не маючи можливості і права втручатися у справи ЛМР, керівництво музеїв хоче застерегти, що такого роду рішення не йдуть на користь ні музею, ні ЛМР ні колективу та псують імідж нашої держави.  А також зазначають: «ми вважаємо, що таке рішення є помилковим і прогнозуємо погіршення мікроклімату в колективі, напруженість у взаємовідносинах між музеєм та владою».

Музейники у листі наголошують: «представники Уряду Королівства Норвегії  та представники ЮНЕСКО, поважаючи Україну і наші Закони, не бажаючи  втручатися у внутрішні справи суверенної держави, не можуть офіційно  підтримати нас, але вони також вважають ситуацію нездоровою та неконструктивною». 

Олег Кучурян, директор Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту зізнається, що був шокований почувши про звільнення. « Я був шокований, що людину було звільнено за те, чим ми повинні займатися. Я думаю музей на правильному шляху, але кадровою політикою треба обережніше займатися.»

Своє звільнення директор музею народної архітектури та побуту у Львові Івана Косачевич пояснює так: «причина звільнення може бути будь-якою, коли людину хочуть зняти з посади». 

Нагадаємо, Івана Косачевича звільненили від виконання обов’язків директора Музею 27 червня через порушенням трудових обов’язків. А саме: 23 червня на території Музею зафіксували факти торгівлі вином і пивом, використання відкритого вогню у безпосередній близькості до об’єктів музейного фонду та паркування автомобілів. Окрім цього, біля входу до Музею невідома особа продавала квитків на концерт гурту «Ватра».

Виконувачем обов’язків директора Музею народної архітектури і побуту у Львові призначили Олександра Пшемінського – заступника директора з господарської частини.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі