Львівводоканал не заплатив 2,6 мільйона гривень за світло

Ситуація з розрахунками за спожиту електроенергію водопостачальних підприємств Львівщини повторюється — водоканали неспроможні забезпечити стовідсоткову оплату за послуги електропостачання. Про це 032 повідомили у відділі корпоративних зв’язків ПАТ Львівобленерго.

Так, станом на 17 липня 2013 року борг КП „Дрогобичводоканал” заборгував 530 тис. грн, а борг ЛМКП „Львівводоканал” — 2,6 млн грн.  

Львівобленерго неодноразово йшло назустріч водопостачальним підприємствам у вирішенні питання погашення заборгованості шляхом реструктуризації боргу і проводило розрахунки з ДП „Енергоринок” кредитними ресурсами.

Надалі така ситуація недопустима.

Згідно з чинним законодавством України Товариство зобов’язане недопускати виникнення заборгованості будь-якого споживача за спожиту електричну енергію, оскільки це створює загрозу надійному та безпечному електропостачанню Львівщини, і зобов’язане припиняти послуги електропостачання боржникам.    

Враховуючи важливість послуг водопостачання, які є життєво необхідними для мешканців, товариство звернулось до органів влади різних рівнів вирішити питання розрахунків водоканалів за спожиту електроенергію і недопускати подібні ситуації в майбутньому.  

В результаті зі сторони керівництва ЛМКП „Львівводоканал” та Дрогобицької міськради були надані гарантійні зобов’язання щодо погашення заборгованостей згідно з графіками, погодженими ПАТ „Львівобленерго”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі