• Головна
  • Правила користування под системою
Новини компаній
11:19, 30 вересня

Правила користування под системою

Новини компаній

В цьому матеріалі ми детально розглянемо, як правильно користуватися подами, як продовжити їх життя, доглядати за ними та як обрати pod систему. Якщо бажаєте, щоб электронные сигареты довго та якісно прослужили тривалий час, без походів до сервісного центру, прочитайте дану статтю. 

Навіщо потрібно міняти випарник/картридж?

Під час використання пристрою можливе утворення нагару на нагрівальному елементі. Як правило, він складається з частинок вати та ароматизаторів, які не випарувалися. З часом його стає більше, він заважає новій рідині випаровуватися та погіршує смакопередачу, в результаті чого вата пересихає. Дивлячись з технічної сторони, парити картридж, який вже згорів не заборонено, але вдихаючи нагар ви будете отримувати ще й шкідливі продукти горіння, та й смак буде огидним.

k_kWZEBO0RyoKY4UpmToOUPHJz3OWtK_as3Aq2PNjlNSb67f26PtEPW1ZlsUM4U9nYBtQyl-tO14Y8PUwgx0ccoxp6XYJuWE_4HdqPdwxNHzY-GAhN3oBkzYzG88ku2Ij7T8-lS_ozJjiPP_Zyhw2NOfrQCQ33vaX2QqLvJQ-hS6fPMESle-gfKwWA

Як зрозуміти, що випарник треба міняти?

Найголовнішою ознакою, як зрозуміти, що картридж або випарник час міняти, є відчуття погіршення смакопередачі та гіркий присмак. Також при затягуванні може виходити значно менша кількість пари ніж звичайно. Якщо одразу подивитися всередину випарника, там можна побачити потемнілу вату, а в деяких випадках навіть рідину. Тож як тільки відчуваєте, що смак змінився, слід відразу замінити картридж або випарник. 

Яку жижку заправляти в подсистему?

Часто кажуть, що в електронки можливо заправляти лише рідину на сольовому нікотині. Це не так, тому що нині існує велика кількість подів, які приймають майже будь-яку заливку. Слід зазначити, що одноразовий под має невелику потужність, тому він потребує більше нікотинового дозування, щоб насититися. Також одноразова под система містить малі проточки для жижи у випарах та через це густі мікси погано змочують вату. У такі пристрої слід заливати більш рідку рідину. 

Всі ці ознаки описують сольові рідини, але це не говорить про те, що тільки такі заливки можна заправляти у под систему. Є вірогідність того, що пристрій може перетравити не тільки PG/VG 50/50, але й 60/40 та 70/30 й зовсім не обов'язково, щоб нікотин був саме сольовим.

RqeaLFn4qS-aGEJd1fjuL3CjFZj6igh0ryRl4PkdbSopG507N_Lbn5AG7okzyZJVO2pAIkr0kUBRtX9h4VuFgRMOBE-_F_RDpTUnY34j6FOwJqBY45K1yogbAosc6ahwHwMP1cZVDZ1fu5sm1aM7-GfELEdyh7iZK5RNZ_4bICYN4l39Y-Pj7pmTXA

Як правильно заряджати POD?

Одноразова POD система заряджається так само як і будь-який інший електронний пристрій. У більшості електронок на платі вказано, якої потужності струм подається до дроту та чи потрібно його знижувати. Але краще прочитати інструкцію та запевнити себе у тому, який струм рекомендований до вашої подсистеми. Є певне правило: менший струм можна подавати, але більший — не варто. Взагалі, пристрій можливо заряджати будь-якими зарядками (від павербанка, комп'ютера або розетки), головне, щоб дріт та контакти були не пошкодженими.

Правильний догляд за подом

Найголовніше, своєчасно прибирати з поверхні картриджа конденсат, який накопичується та може потрапити до блоку акумулятора. Це є дуже небезпечним, тому що коли заливається внутрішня складова електронки, пристрій одразу ж виходить з ладу. Подібні випадки не можна віднести до гарантійних, бо порушені правила експлуатації пристрою.

Слід завжди слідкувати за тим, чи не протікає картридж та своєчасно протирати контакти для того, щоб туди ні в якому разі не потрапила рідина. Якщо одноразова электронна сигарета тривалий час не використовується, краще зняти з неї картридж та покласти окремо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...