У серпні львів’янам презентують сербські народні танці

Народний ансамбль танцю «Zora» з Сербії візьме участь у цьогорічному фольклорному фестивалі «Етновир», який пройде 21-25 серпня у Львові. Ансамбль представить львів’янам та гостям міста найпопулярніші народні танці Західної та Центральної Сербії. Про це повідомили організатори фестивалю.

«Участь у фестивалі «Етновир» є винятковою нагодою ознайомитися з фольклором і національними традиціями інших країн світу, насолодитися красою дивовижного міста та гостинністю його населення і, звісно, презентувати унікальний фольклор та культуру свого народу. Ми привеземо до Львова найкрасивіші та найцікавіші сербські народні танці. Кожен виступ ми підкреслимо оригінальними костюмами», - повідомив керівник ансамблю «Zora» Ґоран Банковіц.

 значно полегшують і підвищують ефективність роботи служби безпеки , співробітники якої можуть візуально відслідковувати переміщення гостей і миттєво припиняти спроби проникнення сторонніх. Дана продукція помітно підвищує рівень комфорту і самих відвідувачів , адже на відміну від звичайного квитка , контрольний браслет не можна втратити або пошкодити. Незалежно від виду , всі браслети для контролю є одноразовими і мають надійний замок , що запобігає будь-які спроби повторного використання.

Контрольні браслети на руку - справжня знахідка для організаторів заходів , де необхідно забезпечити відвідувачів надійним засобом ідентифікації .

У репертуарі ансамблю є танці Західної та Центральної Сербії, танці пастухів Східної Сербії, танці жителів долини Нісава та Воєводини.

За словами директора Міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир» Андрія Сидора, колектив планує відвідати Львів у складі з близько півсотні танцюристів, які виконають свої номери у найрізноманітніших сербських народних костюмах.

Народний ансамбль «Zora» заснований у 1992 році. За ці роки колектив взяв участь у більш, ніж 30 міжнародних фестивалях у таких країнах, як Італія, Болгарія, Франція, Греція, Іспанія, Португалія, Туреччина, Угорщина, Польща, Бельгія, Німеччина, Росія і Китай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі