На «Репід Трайдент», що зараз триває біля Львова, завітав американський генерал (ФОТО)

У понеділок, 15 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівської області, із візитом перебував командувач Сухопутного компоненту Збройних Сил НАТО генерал-лейтенант (тризірковий генерал) Фредерік Бен Ходжес. Про це інформує прес-служба «Репід Трайдент».

15-07 018

 

15-07 052

 

15-07 069

 

15-07 079

 

Високоповажний гість ознайомився з інфраструктурою та навчально-матеріальною базою Міжнародного центру миротворчості та безпеки, організацією та порядком проведення навчання «Репід Трайдент», а також відвідав окремі навчальні ділянки.  Військовослужбовці різних контингентів продемонстрували практичні елементи дій у відповідності до сценарію навчання. Під час огляду, генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес поспілкувався з солдатами та офіцерами різних країн та оцінив можливості озброєння та військової техніки українських підрозділів. Зокрема, схвальні відгуки високоповажного гостя здобув бронетранспортер Сухопутних військ ЗС України – БТР-80.

Генерал-лейтенанту Фредеріку Бену Ходжесу було представлено дії розвідувального взводу 95 окремої аеромобільної бригади під час десантування із вертольоту Мі-8 на визначену ділянку приземлення. Також, військовими вертолітниками 16 окремої бригади армійської авіації 8 армійського корпусу СВ ЗС України було проведено практичну фазу тренування медичної евакуації пошуково-рятувальною групою із застосуванням лебідки. На інших навчальних ділянках для високого гостя було організовану презентацію лазерної системи імітації тактичних дій MILES, яка використовується у процесі бойової підготовки українськими військовими. Вітчизняні інструктори також продемонстрували способи протидії застосуванню саморобних вибухових пристроїв.

15-07 094

 

15-07 123

 

15-07 156

 

15-07 204

 

Завершився візит командувача Сухопутного компоненту Збройних Сил НАТО брифінгом із учасниками навчання.

«Я побачив достатньо для того, щоб висловити високу оцінку зробленій роботі і можливостям Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Із впевненістю можу сказати, що це міжнародне навчання є яскравим прикладом успішної співпраці військовослужбовців багатьох країн, – зазначив генерал-лейтенант  Фредерік Бен Ходжес.

Він висловив переконання, що у майбутньому, країни, які беруть участь у міжнародній програмі «Партнерство заради миру», візьмуть участь у багатосторонніх навчаннях, що відбуватимуться одночасно на різних полігонах різних країн. Один з сегментів таких навчань, на думку командувача Сухопутного компоненту Збройних Сил НАТО, може прийняти і провести саме Міжнародний центр миротворчості та безпеки.

15-07 257

 

15-07 306

 

15-07 343

 

15-07 359

 

Нагадаємо, що українсько-американські тактичні навчання серії «Репід Трайдент» відбуваються на території нашої держави з 2006 року. Головною метою їх проведення є підготовка підрозділів до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій.

Цьогоріч у начанні «Репід Трайдент - 2013» беруть участь більше 1300 військовослужбовців з 16 країн, зокрема України, США, Румунії, Канади, Болгарії, Швеції, Грузії, Азербайджану, Республіки Молдови, Сербії, Польші, Норвегії, Великобритані, Вірменії, Даніїї та Німеччини. До заходу залученно більше 800 одинь озброєння та майже 170 військових автомобілів і бойових машин. Окрім того, для відпрацювання аеромобільної операції та елементів евакуації поранениїх із поля бою задіяні 4 вертольоти Мі-8 та військово-транспортний літак АН-26 від Збройних Сил України, німецький транспортний літак С-160.

  Сценарій навчання ґрунтується на  конфлікті, причиною якого є територіальні претензії держави Фогленд щодо приналежної державі Візірленд провінції Яворів, яку перші оголосили своєю історичною та культурною частиною.

Спираючись на розвідувальні дані Візірленду стало відомо, що в найближчому майбутньому Фогленд має намір розпочати наступальну операцію з метою захоплення Яворівської провінції.

Врегулювати цей збройний конфлікт та розмежувати воюючі сторони мають військовослужбовці багатонаціонального контингенту методом проведення блискавичної аеромобільної операції з використанням багатоцільових вертольотів та літаків військово-транспортної авіації.

15-07-an 015

 

15-07-an 064

 

15-07-an 079

 

15-07-an 115

 

Умовно навчання розподіляються на чотири етапи. Під час першого  етапу, який тривав напередодні навчання, умовно відбулась передислокація багатонаціональної тактичної групи до держави Візірленд, тобто підрозділи прибули до Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Другий передбачав  планування операцї та підготовку підрозділів до виконання завдань за призначенням. Під час 3 і 4 етапів військовослужбовці багатонаціональних підрозділів  будуть залучені до проведення оборонної та стабілізаційної операцій відповідно.

15-07-an 124

 

15-07-an 140

 

15-07-an 161

 

Варто зазначити, що міжнародні військові навчання серії «Репід Трайдент» вже декілька років поспіль відбуваються на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який два роки тому увійшов до складу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Соціально-побутова інфраструктура та навчально-матеріальна база центру відповідають найсучаснішим вимогам. Їхні об’єкти надають змогу готувати не лише підрозділи Збройних Сил України, але й здійснювати якісну підготовку українських військовослужбовців та багатонаціональних підрозділів для виконання миротворчих місій та операцій з підтримання миру за межами України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі