На Львівщині відбудуться читання Франкової поезії (ФОТО)

У рамках фестивалю «Франко.Місія» відбудуться заходи нового літературного проекту "Прокидання Поезії", який творять львівські поети Богдана Неборак та Марта Боровець.

GCZXkEq6EGc

 

SqjNcUgja2I

 

Поезія «прокидатиметься» 21-го липня о 10:00 на фортах у с. Поповичі та 28-го липня о 10:00 у Нагуєвичах. На фортах теми «Прокидання» стосуватимуться мандрівок,  переміщень у часі та просторі й важливості зміни локацій для поета. У Нагуєвичах відбудеться читання улюбленої Франкової поезії.

Для участі у заходах необхідно зареєструватися за допомогою соціальних мереж vk.com та facebook.com на відповідних «подіях».

 Довідка:

«Прокидання Поезії»  – літературний проект, перші шість акцій якого уже викликали неабияке зацікавлення львівської публіки.

Ідея створення нового літературного проекту виникла 21 березня у рамках святкування Всесвітнього дня поезії. Одразу було вирішено провести цикл літературних акцій, котрі б спонукали молодь брати до рук збірки улюбленої поезії, самотужки підбирати тексти та авторів відповідно до обраної теми. Також проект заохочує до прочитання текстів мовою оригіналу і створення власних аматорських перекладів українською мовою.

Проект відкритий для молодих талантів. Львівські акції були присвячені інтимній ліриці, сонету, футуризму та подорожам. Такі поети та літературознавці, як Остап Сливинський, Тарас Малкович, Павло Коробчук та Богдан-Олег Горобчук, взяли участь у акціях - прочитали декілька улюблених віршів та тематичні міні-лекції. Однак улітку так хочеться відпочити, втекти з міста, а фестиваль "Франко.Місія" дарує нам цю чудову нагоду – втекти разом із музикою та поезією!

Обираймо вірші, зберігаймо спокій, та прокидаймо поезію разом!

«Франко.Місія» (19 - 28 липня) постала з об’єднання фестивалів "Fort.Missia" та "Франко Фест". Окрім насиченої музичної програми, буде потужна літературна складова, якій фестиваль приділяє особливу увагу. 

Серед письменників-учасників найрізноманітніших проектів будуть Оксана Забужко, Олег Лишега, Василь Голобородько, Василь Герасим'юк, Віктор Неборак, Галина Пагутяк, Володимир Лис, Юрій Прохасько,Євген Михеда, Олена Герасим’юк, Тарас Прохасько, Володимир Єшкілєв, Юрій Винничук, Василь Карп'юк, Лесь Белей, Галина Крук, Юрій Іздрик, Маріанна Кіяновська, Катерина Калитко, Ігор Павлюк, Григорій Семенчук, Юрій Завадський, Мар'яна Савка, Катерина Оніщук та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі