У Львові експонуватимуть виставку «Дигітальний погляд» Михайла Французова (ФОТО)

Сьогодні, 13 липня о 18.00 у вистувковій залі львівської галереї Гері Боумена відбудеться відкриття експозиції «Михайло Французов: «культурний кадр».

плакат копия

 

Ім’я Михайла Французова в мистецькому контексті Львова локалізується у розділі так званої «неофіційної фотографії» 1980-х, яка була одним з варіантів протистояння штампам офіційної радянської фотоестетики, та в історико-культурологічному контексті тусовки інтелектуалів-неформалів так званого «кола Аксініна». 

Далека від соціальних акцентів та радикальних жестів, властивих харківській та київській школі андеграундної фотографії, творчість Французова тих часів метафорично-меланхолійна, заглиблена у власну концептуальну поетику. Автора цікавить, перш за все, як зазначає дослідниця Вікторія Мироненко, «…співвідношення форм і ракурсів, баланси діагоналі та ритмічно структуровані маси фотокадру. Зміст народжується у Французова через аналіз його образотворчих структур, з допомогою яких він і створює свій «культурний кадр».

 

Виставка у львівській галереї Гері Боумена «Дигітальний погляд» представляє сучасні фотоексперименти Михайла Французова у царині кольорової фотографії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі