У Львові презентували проект «Пустоти» (ФОТО)

У Львові представили мистецький проект двох львівських художників Андрія Боярова та Андрія Сагайдаковського під назвою «Пустоти». Відвідати експозицію можуть усі охочі з 12 липня до 4 серпня у Львівській Галереї Мистецтв.

За словами організаторів, «Пустоти» є нічим іншим як просторами, які можна заповнити, перетворити на мистецтво з нічого, на пустому місці. У цьому підході – спільне, хоч Сагайдаковський працює з традиційним живописом і текстом, а Бояров – з фотографією, репродукцією та відео.

«Це є своєрідний провокаційний проект, - розповідає мистецтвознавець Віта Сусак. - Його назва «Пустоти » присвячена тому, щоби показати наскільки змістовною, багатою може бути пустота залежить від того, як її заповнювати і залежить від нас.»

Зазначимо, обидва художники використовують у своїх роботах вживані цивілізацією продукти: один реально збирає розмаїті відходи, старі подерті килими, а другий полює на візуальні відходи, які присутні в медіа-потоці світової культури. Сагайдаковський у творчості нагадує піаніста, що видобуває звуки (образи) не лише із клавіш, але й з кришки, ніжок та шурупів свого інструмента. А мистецька стратегія Боярова нагадує роботу ді-джея: він семплює задані звуки (зображення), використовуючи власні ритми, естетику та інтуїцію.

 Віта Сусак зазначає: «Це проект, який вимагає від вдувачів розумової діяльності, діалогу. Ми також розпочали його, щоб показати мистецтво Львова не тільки вже традиційно відоме, але й те, що творилося у 80-90 ті рр.»

Довідка від 032.ua

Андрій Бояров– працює як дизайнер та архітектор простору у Європі та Україні. Персональні виставки відбувалися в Таллінні, Варшаві, Амстердамі, Львові. Закінчив архітектурний факультет Національного університету “Львівська Політехніка” у 1989 році, навчався мистецтва у львівського художника Маріона Ілку та Тиніса Вінта (таллінського колеги Олександра Аксініна).

Андрій Сагайдаковський – учасник багатьох міжнародних проектів (Варшава, Париж, Регенсбург, Київ, Львів, Пермь). Персональні виставки відбувалися у Варшаві, Львові, Києві та Дніпропетровську. В 2012 р. став лауреатом премії Першої Київської ARSENALE в номінації Відкриття ARSENALE 2012. Закінчив архітектурний факультет Національного університету “Львівська Політехніка” у 1979 р., навчався живопису у Романа Сельського.

DSC_0825

 

DSC_0829

 

DSC_0836

 

DSC_0837

 

DSC_0830

 

DSC_0838

 

DSC_0839

 

DSC_0847

 

DSC_0850

 

DSC_0853

 

DSC_0855

 

DSC_0857

 

DSC_0860

 

DSC_0858

 

DSC_0877

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі