Тепер документи до львівських вишів можна подати без черг.

У Львові до 31 липня триває вступна кампанія. Станом на сьогодні в ЛНУ ім. Івана Франка вже подали понад 21 тис. заяв, а  до НУ "Львівська політехніка" - 20,4 тисячі заяв.

"Пікове навантаження на приймальну комісію було у вівторок 9 липня, тоді прийшло найбільше абітурієнтів, ми прийняли 2 тис 200 паперових заяв від вступників. І фактично після цього, кількість абітурієнтів почала спадати.  Вчора було 1 400 паперових заяв. Сьогодні о 9 годині черг взагалі не було", -розповів відповідальний секретар приймальної комісії Львівського національного університету ім. І.Франка Олег Бовгира.

І зазначив: "цього року нам простіше працювати, бо абітурієнти подають заяви і в електронному вигляді. На початку паперових і електронних заяв було приблизно порівно" 

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Національного університету «Львівська політехніка» Олега Давидчака, зараз черг в НУ практично немає. 

Нагадаємо, у перші тижні подачі документів абітурієнти змушені були чергу по кілька годин, абм подати документи на вступ до вишу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі