Прокуратура Львова за вирубку лісів притягнула до відповідальності 300 посадовців

Проблемним на території Львівської області залишається питання забезпечення раціонального використання та належної охорони лісових ресурсів. Враховуючи те, що самовільні рубки вчинені, в основному, невстановленими особами прокурори орієнтували свою роботу на здійснення нагляду за діяльністю, в першу чергу, органів контролю.

За інформацією Прокуратури, за наслідками розгляду 46 подань із 149 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 97 посадовців органів контролю.

Окрім цього, за наслідками правозахисної діяльності органів прокуратури Львівської області на даному напрямку упродовж поточного року розпочато 5 кримінальних проваджень. До бюджету відшкодовано близько 340 тис. грн. та заявлено позовів на загальну суму 116  тис. грн.

Крім того, в ході здійснення прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері охорони водних ресурсів органами прокуратури Львівської області з початку року внесено 20 подань, за результатами розгляду яких 21 посадова особи понесла дисциплінарну відповідальність.

У сфері охорони надр за результатами прокурорських перевірок, проведених у вказаній сфері упродовж поточного року, зареєстровано 4 кримінальні провадження. На усунення виявлених порушень внесено 7 подань.

У сфері охорони атмосферного повітря зареєстровано одне кримінальне провадження, внесено 8 подань, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 6 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, у т.ч. 2 – органів контролю, до бюджету відшкодовано 130 тис. гривень.

Завдяки реагуванню прокурорів, на Львівщині ліквідовано 70 несанкціонованих сміттєзвалищ.Загалом за результатами нагляду за додержанням законів у сфері поводження з відходами органами прокуратури Львівщини розпочато 3 кримінальні провадження.

За наслідками винесених 115 постанов про проведення перевірок на усунення виявлених порушень внесено 99 подань. За результатами розгляду документів реагування скасовано 2 незаконних акти, до відповідальності притягнуто 92 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування, з яких 36 – посадовці органів контролю.

Крім того, в суди заявлено 3 позови про стягнення завданих забрудненням і засміченням земель збитків на загальну суму 629 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі