У Львові працівників туристичних центрів вчать гостинності (ФОТО)

Вчора, 11 липня, у Львові відбувся навчальний семінар для працівників туристично-інформаційних центрів.

На семінарі розглядалися питання, як організувати ТІЦ і де взяти кошти на його існування, як правильно обслуговувати відвідувачів ТІЦ, що таке туристична статистика і як працювати з туристичною інформацією. Продовження семінару відбудеться у середу, 17 липня.

pidpysannia

 

«Я була вражена, як активно люди відгукнулися на участь в семінарі – це свідчить, що вони бажають почути нове і  створювати нове. На цьому семінарі ми допомогли людям зрозуміти, що насправді туристичний продукт може бути сформований будь-де, навколо якоїсь однієї події чи одної будівлі, для цього не потрібно багато архітектури. Ми дали представникам міст інформацію до роздумів для того, щоб вони проаналізували для кого вони працюють і з ким, і таким чином сформували найбільш ефективні принципи роботи», - каже Олена Голишева, керівник Центру туристичної інформації.

«Сьогодні є ряд міст, які зацікавлені у тому, щоб розвивати і посилювати свій туристичний потенціал, капіталізувати його у вигляді надходжень податків. Вони зіштовхуються з проблемою, як працювати з цим туристом і як дати йому належну інформацію, щоб він якомога більше часу провів у місті. Усі наші заходи відрізняються наповненням прикладною інформацією. Це зустріч з практиками, співробітниками ТІЦу м. Львова і м. Жовкви, які є фахівцями і мають багаторічний досвід роботи і готові ним поділитись з колегами з інших міст. Наприклад, Жовківський ТІЦ існує вже більше десяти років і це хороший досвід в масштабі міста районного значення», - розповідає Віталій Загайний, заступник голови Львівського регіонального відділення АМУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі