У Львові створять конкурсну комісію з Програми розвитку культури на 2013 рік

Перший заступник голови Львівської обласної ради Василь Пісний підписав розпорядження про створення конкурсної комісії з реалізації обласної Програми розвитку культури на 2013 рік. Про це 032 повідомила прес-служба ЛОР.

Конкурсну комісію сформовано у такому складі:

         - голова конкурсної комісії Роман Ковальчук – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ, депутат обласної ради;

         - заступник голови конкурсної комісії Остап Стахів – депутат обласної ради;

         - секретар конкурсної комісії Володимир Харчук – заступник виконавчого директора Львівської обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

         Члени конкурсної комісії: депутати обласної ради Теодор Кукуруза, Ігор Криськів, Іван Грицьків, Орест Шейка, Тарас Курчик, Ярослав Кравченко, Ярослав Качмарик, Андрій Холявка, Лілія Лисих – заступник керуючого справами обласної ради, начальник організаційного відділу, Леся Федів – помічник голови обласної ради, Наталія Гамкало – директор департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей обласної державної адміністрації (за згодою) та Жанна Лобуцька – заслужена артистка естрадного мистецтва України (за згодою).

Нагадаємо, що Програма розвитку культури на 2013 рік, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 16 травня 2013 року, № 758, реалізується шляхом проведення конкурсу серед закладів культури в сільській місцевості та в малих містах територій, які, відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними, на кращу виконавську майстерність художніх колективів, якість та змістовність репертуару, концертну діяльність, а також впровадження нових форм і методів культурно-освітньої роботи, забезпечення розвитку жанрів художньої самодіяльності та видів народної творчості.

Конкурс проводиться серед закладів культури селищ, сіл і малих міст територій, які, відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними, Львівської області.

Переможцями Конкурсу вважаються заклади культури населених пунктів, які домоглися найкращих результатів із:

         - створення умов для здійснення повноцінної творчої діяльності та культурно-освітнього обслуговування сільського населення і населення малих міст територій, які, відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними;

         - організації роботи щодо збереження та належного утримання закладів культури у сільській місцевості та в малих містах територій, які, відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними ;

         - наявність аматорського колективу (народного, зразкового), його участь та здобутки на районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях та оглядах;

         - використання новітніх форм і методів культурно-освітньої роботи;

         - збереження та примноження елементів народно-ужиткового мистецтва;

організація та робота народознавчих кімнат (кутків).

Для участі в Конкурсі відповідні сільські, селищні і міські ради подають до районної Конкурсної комісії такі матеріали:

         - заявку на участь у Конкурсі, аналітичну довідку щодо виконаних заходів, передбачених пунктом 3 з відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами;

         - заявку на придбання (сценічні костюми, музичні інструменти, звукопідсилювальна апаратура).

Матеріали переможців районних конкурсів подаються до обласної Конкурсної комісії до 1 серпня 2013 року. Матеріали, подані пізніше від встановленого терміну або оформлені неправильно та не в повному обсязі, до розгляду не приймаються.

Визначення підсумків Конкурсу проводиться до 20 серпня 2013 року.

Конкурсна комісія визначає переможців у трьох категоріях (села, селища, малі міста) і подає своє рішення Львівській обласній раді у двотижневий термін з дня прийняття рішення Конкурсної комісії про підсумки Конкурсу.

Місцевим радам, населені пункти яких зайняли призові місця в Конкурсі, виділяються кошти  на сільську, селищну або міську раду, яка перемогла, в таких обсягах:

         перша премія – 30 тис. грн;

         друга премія  – 10 тис. грн;

         третя премія   –   5 тис. грн.

У складі видатків обласного бюджету передбачаються кошти як субвенції з обласного бюджету, відповідному сільському, селищному, міському бюджетові, за рахунок загального фонду обласного бюджету та використовуються відповідними місцевими радами для  покращення матеріально-технічної бази закладів культури (придбання костюмів, музичної апаратури та музичних інструментів тощо).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі