Соціальну інфраструктуру на Львівщині фінансуватимуть німці – дадуть 30 млн (ФОТО)

10 липня у Львівській обласній раді відбулася нарада з питань впровадження на Львівщині проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" у 2013 році.

Як повідомив голова Українського фонду соціальних інвестицій Віктор Мірошниченко, Український фонд соціальних інвестицій оголосив про початок впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у Львівській та Волинській областях. Фінансування проекту буде здійснюватися за кошти гранту уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

Нарада з питань Проекту СРСІ  1

 

Нарада з питань Проекту СРСІ

 

Львівська область отримає близько 30 млн грн. У Львівській області відібрано для впровадження проекту чотири райони: Буський, Кам’янка-Бузький, Радехівський та Турківський. Участь громад полягатиме у реалізації проектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів, будинків культури, бібліотек, водогонів тощо. УФСІ фінансуватиме 80 % вартості проектів, ще 10 % фінансуватимуть громади і 10 % – з обласного бюджету.

До 20 липня ініціативні групи громад мають подати попередні заявки за формою встановленого зразка. Після чого громади мають надати УФСІ інформацію щодо часу та місця проведення загальних зборів громади, провести загальні збори, на яких має бути визначений об’єкт, підтверджено готовність громади співфінансувати проект та обраний склад Агенції з впровадження проекту. До 10 серпня громади мають подати витяг з протоколу загальних зборів. До 27 серпня громади мають подати проектні пропозиції за формою та проектно-кошторисну документацію. У вересні - жовтні громади мають підтвердити  наявність співфінансування.

У Львівській області буде створена Львівська обласна спостережна рада, яка сприятиме в реалізації проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” в області. До її складу увійдуть представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, районних рад та районних державних адміністрацій, громадських організацій та науковці. 

Заступник   голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак закликав голів районних рад та голів районних державних адміністрацій провести з громадами важку, але дуже потрібну роботу і зазначив: „Якщо знизу буде все зроблено так, як цього вимагає проект, Львівська обласна рада долучиться і профінансує свою частину. Але спершу повинен бути крок від громад”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі