АТП-1 має тіньовий бюджет і купує пальне за завищеними цінами, – водії

Працівники комунального перевізника АТП-1 підтвердили факти зловживань з боку свого керівництва, які ще кілька місяців тому викрила програма журналістських розслідувань «Народний контроль». Водії у своєму листі, адресованому й, зокрема, телеканалу ZIK, розповіли про існування тіньового бюджету на своєму підприємстві. А також наголосили: пальне для автобусів АТП-1 закуповує за завищеними цінами.

Ще на початку розслідувань діяльності львівських перевізників, які вперто наполягають на необхідності підняти тарифи на проїзд, «Народний контроль» довів: жодних підстав для цього кроку немає. Спроби збільшити вартість проїзду - це зловживання перевізників і влади, за які хочуть змусити розплачуватися львів’ян.

Так, були зібрані докази, що тендери із закупівлі палива та виплати зарплатні працівникам на АТП-1 - непрозорі. Журналісти, а пізніше й депутатська комісія знайшли докази: паливо для автобусів на АТП-1 закуповують не за найнижчими цінами. Хоча міський голова Львова Андрій Садовий  неодноразово запевняв у протилежному. Загалом доходи підприємства значно занижені, виручку не обліковують. А вживані автобуси купують значно дорожче, аніж зазначено у звітах.

Тож лист, який працівники АТП-1 адресували телеканалу ZIK, начальнику державної фінансової інспекції, міському голові, депутатам та заступникові прокурора, є черговим доказом нечесних махінацій підприємства, що контролює майже половину транспортних перевезень  у Львові і є, по суті, монополістом у цій сфері.

Під зверненням – понад сто підписів. А його зміст – численні факти зловживань керівництвом АТП-1 та створення неналежних умов праці. Тепер працівники вимагають звільнити Михайла Сидоровича з посади керівника та розслідувати його діяльність. Натомість, просять чітких і зрозумілих засад у їхній роботі та нарахуванні зарплатні.

“Ми, працівники АТП-1, хочемо розповісти про реальний стан речей на підприємстві. Під час перебування Михайла Сидоровича на посаді директора, умови праці стали нестерпними. Саме ж підприємство перетворилося на підпільний бізнес Сидоровича і його заступників”, - йдеться у листі.

Водії АТП-1 кажуть: до такого кроку вдалися, адже не сила терпіти жахливі умови роботи, в які їх поставив працедавець.

“Ми працюємо 18 годин, нам постійно врізають зарплату. Нас просто загнали у безвихідь”, - розповів журналістам ZIKу один із водіїв п. Ігор.

Ще один працівник Роман Возний  зазначив, що оплата праці на АТП-1 - в тіні, а ремонт та обслуговування транспорту відбувається неналежним чином.

Уже вчора керівництво АТП-1 зібрало працівників на незаплановану нараду та вимагало відмовитися від своїх підписів під листом, інакше – звільнення. Про це журналістам ZIKу повідомили водії. На збори працівники АТП-1 запросили й автора та ведучого «Народного контролю» Дмитра Добродомова. Натомість, директор підприємства Михайло  Сидорович запевняє:  виникли звичайні робочі проблеми, які потрібно вирішити усередині колективу.

Тим часом, свою роботу завершила і депутатська комісія ЛМР з перевірки роботи АТП-1, яку створили після оприлюднення численних фактів зловживань у програмі «Народний контроль». Понад місяць депутати перевіряли роботу комунального перевізника. Кажуть: всі отримані факти озвучать на сесії ЛМР 18 липня. Сподіваються, що ними зацікавиться і прокуратура.

«Станом на сьогодні маємо достатньо документально підтвердженої інформації щодо певних непрозорих схем роботи АТП-1. Йдеться, зокрема, й про неефективне та нераціональне використання коштів», - повідомив депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі