Слава Фролова про свій проект і виставку «У вічі випадковості» (ФОТО)

У Львові відкрили виставку «У вічі випадковості» яку представляє Slava Frolova – group. На виставці представлено роботи 38- ми молодих художників з усієї України. Експозиція триватиме до 24 липня в Львівському палаці мистецтв.

За словами організаторів, цього разу вони зібрали експозицію надто різних і геть незнайомих між собою художників, яких об'єднує наш проект та бажання творити. Поміж тим незнайомі люди відтворюють єдину суть, хапаються за ідею "на двох" і зрідка читають думки один одного. Це можна прослідкувати на полотнах митців, що перевтіляться в образи.

«Наша країна сьогодні надає художникам чудові можливості для самореалізації, але, не дивлячись на те, що в Україні швидко і активно формується арт-середовище, все ж таки молодому творцю досі вкрай важко вижити і лишатись в статусі художника або скульптора, не розмінюючи себе на щось більш затребуване: дизайн, будівництво, поліграфію, наслідування успішних колег та інше.
Відсутність «органу» адаптації художників до самостійного, творчого, дорослого життя призводить до того, що українське образотворче мистецтво несе невиправні втрати», - розповіла Слава Фролова

«Основна ідея проекту- це підтримка молодих, маловідомих, проте талановитих художників, які хочуть присвятити себе виключно мистецтву, їх  просування, популяризація, виставкова діяльність. З іншого боку, це створення нового для України формату арт-менеджменту, а також навчання, практика і працевлаштування талановитих, уважних і відповідальних менеджерів, які готові присвятити себе служінню мистецтву», - зазначила Слава Фролова

«У наших планах - активна взаємодія з існуючими арт-центрами, проектами і культурними подіями країнами, ближнього і дальнього зарубіжжя. А також самостійне продукування культурних заходів за участі наших художників, наближення мистецтва до суспільної свідомості», - додала вона.

DSC03370

 

DSC03384

 

DSC03351

 

DSC03352

 

Більше фото з відкриття виставки "У вічі випадковості" дивіться тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі