Відкриття виставки «У вічі випадковості» (ФОТО)

У Львівському Палаці Мистецтв відкрили збірну виставку молодих українських художників творчого об'єднання Slava Frolova Group "У вічі випадковості". На цій виставці представили різні види та жанри мистецтва - від флюрових інсталацій до графіки в техніці офорт.

DSC_0336

 «Кожен художник потребує уваги, оцінки свого мистецтва і мені приємно, що є можливість їм допомогти, що є людина, яка може зібрати їх та представити їхнє мистецтво. І мені надзвичайно приємно було приєднатися до того руху, який започаткувала минулого року Слава Фролова.Завдяки цьому проекту багато художників отримали свою промоцію не тільки у Львові, а й в Києві та інших містах України, і сьогодні ця очікувана подія у Львівському палаці мистецтв», - розповів в.о. директора Львівського Палацу мистецтв Гнатковський Юрій Олександрович.

DSC_0310

 « Ці маленькі кроки робляться для того, щоб митці та молоді художники мали бажання займатися мистецтвом, жити мистецтвом і взагалі творити», - додав Юрій Олександрович.

DSC_0313

 «Мій проект не є втіленням якихось засобів, бюджету чи політичних рухів. Він є соціальним проектом, в якому бере участь велика кількість людей, близько 300 художників на цей момент, і це лише за сім місяців його існування. Як критика, так і позитивні відгуки формують та дають розвиток цій молоді», - розповіла Слава Фролова.

DSC_0311

«Ті, хто живуть у Львові звикли відвідувати культурні події, не дарма ж говорять, що Львів- це культурна столиця. В інших містах дещо складніше. Ми зіштовхуємось з проблемами, щоб залучити людей для перегляду виставки молодих і талановитих художників», - зазначила Фролова.

DSC_0355

 «В Палаці мистецтв від проекту моя виставка експонується вперше. На свої роботи я можу витрачати від року до двох часу. Виставка у нас називається «У вічі випадковості», тому моя концепція - це випадкове усвідомлення внутрішнього світу кожної людини. Тобто усвідомлення не її звичайно, фізичного тіла, а тонкого та внутрішнього », - розповіла учасниця проекту, львівська художниця Інга Ющенко.

DSC_0314
DSC_0316

 

DSC_0317

 

DSC_0320

 

DSC_0309

 

DSC_0318

 

DSC_0333

 

DSC_0354

 

DSC_0350

 

DSC_0352

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі