У Львові представлять художні доробки молодих митців (ФОТО, ПРОГРАМА)

5 липня 2013 року в Львівському Палаці Мистецтв відбудеться виставка робіт проекту Слави Фролової в підтримку молодих українських художників України SLAVA FROLOVA- GROUP. В рамках вечору гості зможуть познайомитися з молодими художниками платформи.

аф__ша

 

Гаєва Ал__на, Оч__ Африки

 

Западня Серг__й

 

Лесь Панчишин, В__дпов__дь, 200х150

 

Репко Л__за, Джунгл__

 

Ступ__нський Коля, Пол__шинель.В__н розпов__сть таємницю

 

Відкриття виставки відбудеться в п'ятницю о 19:00, за адресою: вул. Коперника, 17.

«Цього разу ми зібрали експозицію надто різних і геть незнайомих між собою художників, яких об'єднує наш проект та бажання творити. Поміж тим незнайомі люди відтворюють єдину суть, хапаються за ідею "на двох" і зрідка читають думки один одного. Як то буває? Прослідкуєте за роєм здогадок на полотнах митців, що перевтіляться в образи. Вирине та розповідь, що може бути збігом для когось і цілком очікуваним для іншого», - йдеться у повідомленні.

«Збіги обставин тримають в заручниках наші непересічні моменти життя, і навіть не сам його прояв, а спалахи миттєвих втручань, в незапланований чи навпаки важливий відрізок. Ми квапимо щодуху або навпаки призупиняємось по вісі абцис чи ординат і цим самим зароджуємо той випадок, який підштовхує нас до точки перетину координат. І чи не дивно, що люди вперше бачаться, але їхні думки рухаються протягом якогось часу в одному напрямку і до однієї ідеї? Одного разу ти відтворюєш якесь місце зі своїх мрій і снів, хоча сам там і не був, а інший споглядаючи згадує побачене. Розуміння може знищити і обірвати зв'язок, бо уява домалює інше закінчення, і це відобразиться в думках наступного. Випадок, де ти і є причиною і наслідком першопочатку. Чи запрограмовано все наперед і відомі графіки наших кривих, що змінюються та неодмінно перетнуться? Чи можна врахувати все, не прогавивши свій збіг? Чи вірно те, що той, хто шукає може й не знайти, натомість той, що тікає, обов’язково натрапить на свої страхи? Ми не підіймаємо глобальне, ми лиш спостережливо віднеслись до своїх подій і придивились ближче. Бо кожен і є тим ВИпадком!»

В рамках вечору: експозиція робіт молодих авторів проекту зі всієї України, знайомство з самими художниками, музичний супровід українського гурту «Патриція», а також приємне товариство людей, небайдужих до мистецтва. У преси буде можливість поспілкуватися з молодими авторами, а також з організаторами заходу.

 ПРОГРАМА ЗАХОДУ

18:30 – 19:00 – акредитація преси

19:30 – привітальне слово від засновниці проекту Слави Фролової

20:00 – виступ гурту «Патриція»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі