Львівські пологові будинки планують забезпечити інноваційними технологіями - влада

1 липня  в Києві відбулося засідання Експертної комісії Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України з реалізації Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства». Засідання Експертної комісії проводилось під головуванням керівника Експертної комісії, першого заступника голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Миколи Стеблинського та керівника Національного проекту «Нове життя» Віктора Сірмана.

Одне із питань, що розглядалися під час засідання Експертної комісії стосувалося розгляду пакету документів, наданих Львівською облдержадміністрацією для вирішення питання щодо відкриття фінансування для реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру у 2013 році.

За  дорученням голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука, у засіданні Експертної комісії від Львівщини брали участь перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич; т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Середа і начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Єгор Горностай.

Перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич представив Експертній комісії ґрунтовну доповідь щодо виконаних обласною державною адміністрацією організаційних заходів для реалізації Національного проекту «Нове життя».

Зокрема, у виступі Б.Матолича було зазначено, що особливістю реалізації Національного проекту «Нове життя» у Львівській області є те, що створення новітнього закладу ІІІ рівня перинатальної допомоги проводиться на базі існуючого обласного перинатального центру, який працює у будівлі зведеній 27 років тому. У Львівському перинатальному центрі в останні роки втілюються нові медичні технології, проте, обладнання, стан приміщень пологових залів, операційних не відповідає сучасним вимогам та потребам вагітних жінок і їх новонароджених дітей.

Відповідно проектною організацією згідно затвердженого та погодженого в Держінвестагенстві і МОЗ України медичного завдання, а також технічного завдання на закупівлю медичного обладнання розроблена проектно-кошторисна документація. У проекті впроваджено новітні технології забезпечення перинатального центру сучасною вентиляційною системою, центрального постачання лікувальних газів, облаштування медичних «чистих» приміщень за класом чистоти ISO 8. Будуть створені комфортні та безпечні умови для пацієнтів.

Члени Експертної комісії прийняли рішення рекомендувати включити до мережі установ та організацій, які отримують кошти з державного бюджету у 2013 році Львівську обласну державну адміністрацію як розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня за програмою «Заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням».

Довідка:

Національний проект «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» запроваджений з ініціативи Президента України Віктора Януковича і реалізується під контролем Глави держави заради досягнення Цілей розвитку Тисячоліття, озвучених Президентом України на Саміті ООН 2010 року: покращення демографічної ситуації в Україні, зниження материнської, малюкової захворюваності, інвалідності та смертності шляхом підвищення рівня якості та доступності висококваліфікованої медичної допомоги матерям і дітям якості та доступності висококваліфікованої медичної допомоги матерям і дітям. Національний проект «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства» реалізує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі