у Львові представили демографічний прогноз міста

Сьогодні, 2 липня, у Львові  відбулася презентація демографічного прогнозу Львова і рекомендації щодо покращення ситуації. За словами експертів, розробка такого прогнозу є дуже важливою для успішного розвитку, адже всі сфери життя Львова так чи інакше пов’язані з динамікою чисельності населення міста.

« Відтепер Львів має прогноз від проекту РЕОП і рекомендації розроблені експертами НАН України стосовно того, яка демографічна ситуація буде у нашому місті до 2030 року і як треба діяти, щоб передбачити майбутні ситуації», - зазначив директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

Для розробки рекомендації основними даними для експертів слугували поточна статистика, до якої відносять демографічну, охорону здоров’я, зайнятість населення та інше. Результати демографічного прогнозу в рамках проекту РЕОП здійснено до 2030 року.

«Спочатку опрацьовувалась статистика, потім на основі прогнозу виділялися демографічні проблеми сучасності очікуванні в перспективі та розроблені рекомендації. Рекомендації включають чотири основні напрямки. Перший – підтримка сім'ї та народжуваності, другий – охорона здоров’я. Третій – старіння населення. Ну і четвертий - регулювання імміграційних процесів », - розповіла провідний науковий співробітник Інституту демографічних та соціологічних  досліджень НАН України Наталія Левчук

Проведений аналіз у сфері народжуваності виявив проблеми у дефіциті місць у дитячих навчальних закладах, зміни у динаміці численності шкільного віку в наявній мережі загальноосвітніх закладів, що призводить до недокомплектації класів.

Зазначимо, проект РЕОП впроваджується Конференційною радою Канади за фінансової підтримки уряду Канади. Проектом передбачено проведення комплексного аналізу стану соціально-економічного розвитку вибраних областей і міст України, а також вдосконалення стратегічного розвитку. Реалізацією проекту РЕОП у Львові здійснює Інститут міста.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі