На Форум молодіжних лідерів УГКЦ у Львові приїхали 100 молодіжних лідерів (ФОТО)

На вихідних (28-30 червня) у Львові відбувся Форум молодіжних лідерів УГКЦ. Понад сто учасників зі всієї України зустрілися разом, щоб отримати нові знання, а також поділитися власним досвідом. Про це повідомила прес-служба УКУ.

Протягом трьох днів учасники працювали у тематичних секціях і планували діяльність своїх організацій на наступний рік.

Forum1

 

Forum3

 

Forum5

 

 

«Організовуючи цей Форум, у нас було декілька цілей, – розповідає співорганізатор, голова Комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк. – По-перше, дати можливість зустрітися активним молодим людям, які є в Церкві, щоб вони могли поділитися власними думками і досвідом. По-друге, ми хотіли через навчальні майданчики дати їм дієві підказки, як на практиці можна вдосконалити те, чим вони займаються, зробити свою роботу кращою, цікавішою, результативнішою. Також ми запропонували учасникам у форматі діалогу визначити дуже конкретні цілі, які вони мають реалізовувати впродовж найближчого року, щоб уже через рік можна було зустрітися і підсумувати, на якому етапі реалізації їхні ідеї».

Першого дня Форуму учасники зустрілись із Блаженнішим Любомиром (Гузаром) і говорили на тему «Покликані свідчити». Єпископ-емерит закликав молодь активніше діяти і вести за собою інших.

Другого дня учасники працювали у чотирьох навчальних секціях, тематика яких стосувалась зокрема організаційного розвитку, управління організацією, комунікації та PR, співпраці з органами державної влади та іншими ГО.  

На думку о. Ростислава, формат такого навчання та обмін досвідом є ефективним, оскільки люди могли обрати секцію відповідно до своїх бажань і досвіду. А тренери і викладачі Форуму робили свій курс максимально практичним. «Це не було просто теоретичне передавання знань, а конкретні інструменти», – додав голова Комісії у справах молоді УГКЦ.

Останнього дня учасники взяли участь у спільному засіданні, де опрацювали спільні цілі та завдання на наступний рік.

Організатори Форуму обіцяють і наступного року провести такий захід, щоб зібрати активну молодь зі всієї України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі