Парк «Знесіння» у Львові отримав новий статус

Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» обрано колективним членом Лісівничої академії наук України. На загальних зборах Лісівничої академії наук України, які відбулись 25 червня в Національному лісотехнічному університеті України, парк «Знесіння» представляв директор парку Руслан Гречаник, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, член-кореспондент ЛАН України. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

ЛАН України є науково-творчим, методичним та координаційним громадським центром у галузі лісівництва, лісоексплуатації, технології деревообробки та економіки лісового комплексу.

«Тепер парк «Знесіння» отримав новий статус і додаткову можливість для об’єднання творчих зусиль із вченими і практиками лісового комплексу, підвищення престижу природозаповідної справи, налагодження тісної співпраці між лісівничою практикою та наукою, підтримки передових науково-практичних розробок та досягнень науки і практики», - наголосив директор Регіонального ландшафтного парку «Знесіння»  Руслан Гречаник.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі