У Львівських вишах почалась вступна кампанія (ФОТО)

Сьогодні, 1 липня У Львові та й у всій Україні розпочався прийом заяв для вступу у вищі навчальні заклади. Поки в університетах Львова черги не великі.

Подати документи до українських вишів абітурієнти можуть упродовж липня. Вступати можна до п'яти вищих навчальних закладів на три спеціальності.

До участі у конкурсі на вступ допускають абітурієнтів, які за результатами ЗНО з непрофільних предметів мають не нижчі 124 балів, а з профільних предметів не нижче 140 балів. Конкурсний бал абітурієнтів вираховуватимуть, додавши бали сертифікатів ЗНО з конкурсних предметів, середній бал шкільного атестата та додаткові бали. Тим абітурієнтам, які у рік вступу закінчать підготовчі курси вищого навчального закладу дораховують 20 бонусних балів.

Поки в університетах Львова немає таких довгих черг. Так, біля приймальної комісії ЛНУ Франка, що на географічному факультеті немає черг. А в аудиторії приймальної комісії перебуває до п'яти студентів за раз. «Цього року я вступаю на заочну форму навчання. Задоволена, що немає черг і все відбувається доволі швидко, пам'ятаю два роки тому, аби подати документи на журналістику змушена була стояти там цілий день», - розповідає абітурієнтка ЛНУ ім. Івана Франка, Ірина.

Рейтингові списки вступників формватимуть з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднюватимуть розміщенням на інформаційних стендах приймальних комісій та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку.

Детальніша інформація про умови вступу до університетів читайте тут.

DSC02947

 

DSC02945

 

DSC02966

 

DSC02951

 

DSC02954

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі