На Львівщині змагалось вісім десятків веслярів (ФОТО)

28 червня на завершення заходів з відзначення Олімпійського дня та з нагоди Дня Конституції України на озері Наварія в Пустомитівському районі завершився чемпіонат Львівської області з веслування на байдарках і каное. Про це повідомила Оксана Вацеба.

PICT0137

 

PICT0149

 

PICT0172

 

PICT0174

 

Аби потрапити до збірної команди Львівської області на чемпіонат України, який незабаром відбудеться у Дніпропетровську, змагалося понад 80 веслярів Львівщини.

Організаторами чемпіонату області є управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та федерація веслування на байдарках та каное Львівщини.

Головний суддя змагань – Роман Бундз (м. Львів).

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували Віталій Вергелес, Тарас Браташ, Ольга Антіпова, Ганна Кіндзера, Валерій Торчило та ін.

 

Переможцями та призерами чемпіонату Львівської області в одиночних човнах виявилися:

 

Дистанція К-1 (байдарка) 1000 м, чоловіки

1

Браташ Тарас

1994

МС

Добротвір

2

Торчило Валерій

1995

КМС

Добротвір

3

Мельник Роман

1992

КМС

Добротвір

 

Дистанція С-1 (каное) 1000 м, чоловіки

1

Вергелес Віталій

1989

МСМК

Веслярик

2

Бородулько Володимир

1994

МС

ДЮСШ-3

3

Дацко Андрій

1993

КМС

Веслярик

 

Дистанція К-1 (байдарка) 1000 м, жінки

1

Антіпова Ольга

1991

МС

Веслярик

2

Казимірська Христина

1995

КМС

Веслярик

3

Милян Лілія

1994

КМС

Веслярик

 

Дистанція К-1 (байдарка) 500 м, чоловіки

1

Браташ Тарас

1994

МС

Добротвір

2

Торчило Валерій

1995

КМС

Добротвір

3

Гасюк Володимир

1995

КМС

Добротвір

 

Дистанція С-1 (каное)  500 м, чоловіки

1

Вергелес Віталій

1989

МСМК

Веслярик

2

Ілечко Михайло

1989

МС

Добротвір

3

Дацко Андрій

1993

КМС

Веслярик

 

Дистанція К-1 (байдарка) 500 м, жінки

1

Антіпова Ольга

 1991

МС

Веслярик

2

Казимірська Христина

1995

КМС

Веслярик

3

Рихлицька Катерина

1993

КМС

ДЮСШ-3

 

Дистанція К-1 (байдарка) 200 м, чоловіки

1

Торчило Валерій

1995

КМС

Добротвір

2

Браташ Тарас

1994

МС

Добротвір

3

Баллод Євген

 

МС

Веслярик

 

Дистанція С-1 (байдарка) 200 м, чоловіки

1

Вергелес Віталій

1989

МСМК

Веслярик

2

Ілечко Михайло

1989

МС

Добротвір

3

Бородулько Володимир

1994

МС

ДЮСШ-3

 

Дистанція К-1 (байдарка) 200 м, жінки

1

Антіпова Ольга

1991 

МС

Веслярик

2

Казимірська Христина

1995

КМС

Веслярик

3

Косиба Надія

1991

КМС

ДЮСШ-3

 

Дистанція С-1 (каное) 200 м, жінки

1

Кіндзера Ганна

1993

КМС

Веслярик

2

Гондецька Юлія

1992

КМС

Веслярик

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі