• Головна
  • «Львівська політехніка» дала звання Doctor Honoris Causa екс-президентові Польщі (ФОТО)
09:00, 27 червня 2013 р.

«Львівська політехніка» дала звання Doctor Honoris Causa екс-президентові Польщі (ФОТО)

Вчена рада Національного університету “Львівська політехніка” присвоїла  звання Doctor Honoris Causa видатному державному і громадсько-політичному діячеві, лауреатові Нобелівської премії миру, президентові Польщі у 1990-1995 роках Лехові Валенсі.  Ініціатива знайшла підтримку Посольства Республіки Польщі в Україні, а також Генерального консульства Польщі у Львові

Ім'я цієї легендарної людини — засновника “Солідарності” стало символом боротьби за демократичні цінності, права і свободи людини, утвердження громадянського суспільства. Про видатну роль Леха Валенси у світовій історії свідчить той факт, що його обрано почесним доктором багатьох найвідоміших університетів світу, зокрема, Колумбійського, Гарвардського,  Паризького, університету Мейдзі в Токіо.  Він відзначений найвищими державними нагородами США, Великої Британії,Франції, Італії, Бельгії та інших країн, а також українським орденом Князя Ярослава Мудрого. Він багато і охоче спілкується із студентською молоддю.

IMG_2374

 

 

Лех Валенса активно і послідовно підтримує Україну у її євроінтеграційних прагненнях, стверджуючи, що “немає Європи без України і немає свободи без України”.

IMG_2376

 

 

Як наголошує ректор Національного університету “Львівська політехніка” професор Юрій Бобало, величезний громадсько-політичний досвід Леха Валенси у демократичних перетвореннях стане хорошим надбанням для України, що нині стоїть на порозі асоційованого членства в Євросоюзі.

IMG_2424

 

 

Члени колегіального органу самоврядування університету одноголосно проголосували за пропозицію присвоїти звання Doctor Honoris Causa Львівської політехніки  Лехові Валенсі. Урочистості з цієї нагоди відбудуться у рамках проведення у Львові цьогорічного Форуму видавців, почесним гостем якого він буде.

IMG_2446

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...